Lista ocen Volkswagen Polo III Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW 1999-2001 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzech
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Autem tym przejechałem około 30 000 km w niecałe 1,5 roku, mały przebieg po poprzednim właścicielu. Auto nie za bardzo nadaje się do jazdy po autostradzie ale da się i tam podróżować. Zrobiłem kilka tras po 3-4 tyś. km i zaskakująco dobre są fotele. Bagażnik też super ale to classic variant. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka. Spalanie benzyny od 5,5l do 8 na mieście.
~Maciejka
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Samochód jest, a raczej był totalną porażką. Silnik 1,4 16V totalna porażka, szczególnie zamarzająca odma zimą. Olej 10/50 po roku jazdy czyściutki jak łza, spalanie na lpg 7,3 l latem, do 8 zimą. Spalanie w tym aucie to największa zaleta.
~tojo@poczta.gazeta.pl
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
samochód kombi, duzy bagażnik to największy plus. Kiepski -miękki lakier (dużo zarysowań), rezonans dachu - pół roku usuwany, bardzo głosny silnik i głośne wspomaganie kierownicy. Jednak ta jakość nie ta co kiedyś.
~CriseQ
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Dobry samochód dla osób nie szukających "cudów". Spełnia swoje zadanie. Można by rzecz, że jest to najładniejsza wersja Polo jaka wyszła choć to rzecz gustu.
Volkswagen Polo III Kombi