Lista ocen Volkswagen Polo III Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1997-2001 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klima
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Jestem dość młodą osobą (rocznik 1993) i jestem w stanie sam utrzymać to auto. Gdy dobrze poszukamy dostaniemy auto po mega atrakcyjniej cenie i bardzo fajnych osiągach. Każdy temu autku daje więcej niż te 60 km nie wiem czego to jest zasługa.Jako auto dla młodego to bardzo dobry wybór. Auto po mimo że jest to kombi bardzo dobrze sprawuje się w mieście. Wcisnąć się idzie wszędzie. Trasa czemu nie nie widzę przeciwwskazań ale raczej do...
~mamin
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Volkswageny są drogie ale jakość wykończenia i przemyślane rozwiązania może są tego warte.Kupując można mieć pewność, ze za kilka lat samochód będzie wyglądał tak jak nowy(po uprzednim umyciu;)
~ethan@poczta.neostrada.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
jak poprawia co nie co w tym samochodzie to cena bedzie super(oczywiscie jak jej nie podniasa po przerobkach). jak narazie przy takich bledach samochod jest troszeczke za drogi.
~Pieter
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Za auto zaplacilem 45 000 zl. Bylo nowe a wyposazenia zero. Tylko wspomaganie kierownicy. Centralny zamek mi domontowali. Skandal!!! Goly samochod za tyle pieniedzy
~Tomek Tomboss@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
teraz zaczynam wątpić,czuje, że rynek wtórny zawiedzie także, coraz tańsze, lepiej wyposażone, szybsze, nie wiem czy warto patrzeć na takiego przereklamowanego malucha
~mp
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Podsumuję dopiero jak się będę z min rozstawał - na razie ocena pomiędzy 3 - 4.
~Robert@tenbit.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Jak to przystało na Niemców za najmniejszy dodatek trzeba płacić.
~Kamil
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
samochód jest wartych tych pieniędzy
~mar
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
jak na firme vw - cena nieadekwatna do jakości samochodu
~http://www.vw.polo.prv.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Jak na wykonanie autka jest przepiekne
Volkswagen Polo III Kombi