Lista ocen Volkswagen Polo III (397) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 465 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ciejson
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Zimą ogrzewanie spowalnia nagrzewanie sie silnika. Przy dużych morzach -20, silnik przy włączonym ogrzewaniu może być niedogrzany.
~paradoxum
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
bardzo mocno parujące auto co przy braku klimatyzacji staje się czasami nie małym problem. co do ogrzewania nie ma żadnych zarzutów.
~KUBA
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Wszystko OK! Ja miałem wersję z klimą, działa naprawdę fajnie max. schłodzenie do 6 st. Celcjusza. Nagrzewa sie również szyko.
~Gda
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
hmm, no w zimie to nie najlepiej z ogrzewaniem...zdążysz zmarznąć zanim się nagrzeje, dziecko kocem przykrywam w drodze do pzredszkola
~Paweł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie mam klimatyzacji, ale zimą dość szybko we wnętrzu samochodu robi się przyjemnie ciepło. W lecie nieoceniony szyberdach.
~engineer_evil@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Problem z ogrzewaniem przy skrajnie niskich temperaturach - w sumie przy pojemności 1,4 litra nie powinno to dziwić
~Bartek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jedyny problem to trzeba wymieniać systematycznie filtr kabinowy i jest OK. W zimie słabe grzanie bo silnik długo się nagrzewa.
~czarekk
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Klima latem nawet szybko schładza, zimą jak się zapakuje 5 osób to trzeba kawałek przejechać zanim odparują, ale tragedii niema
~szabix@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Zero klimy, a przewiew, że "pałę urywa". Ciepełko czy chłodek? Wentylacja to pojęcie, które jest tu rozumiane z duuużym nadmiarem!
~slawomir-dominik@o2.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
najgorzej jest w lato pare minut na sloncu i mamy saune w srodku,za to w zime szybko sie nagrzewa w srodku, brak klimy mnie dobija