Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Kierowca ma wszystko pod ręką sporo miejsca na nogi nawet dla wysokiej osoby. Tył to juz gorsza sprawa przy wysokim kierowcy pasażer z tylu lepiej zeby nie był wysoki. Auto jest na 5 osób nieststy piąta osoba ma do dyspozycji jedynie pas ledzwiowy i brak zagłówka i dość wąskie miejsce. Komfortowo jest w cztery osoby.
~arczi1313@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jak na tej wielkości auto kierowca i pasażer ma całkiem wystarczającą ilość miejsca, mam 182 cm i 110kg trasy po 300, 500, a nawet 1000km da się przeżyć bez późniejszej rechabilitacji :). Pasażerowie tylniej kanapy też mają wystarczająco miejsca pod warunkiem że jadą tam we dwoje i że uda im się tam dostać.
~Maciekityle
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Cóż... tu jest niezadobrze zwłaszcza dla wysokich(ok 180 cm) ludzi. Kiedy siedzę z tyłu to mam masakrycznie mało miejsca na nogi a kiedy wysiadam to wręcz muszę uprawiać gimnastykę zawodową... z przodu jest niewiele lepiej.
~szabix@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Mam 185 cm wzrostu, jest ok jeśli prowadzę lub jestem pasażerem, inne możliwości podróżowania tym autem uważam za niekomfortowe. Szczególnie osób mojego wzrostu na tylnym siedzeniu (foteliki dziecięce to całkiem inna historia).
~Roseng
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
z przodu sporo dla kazdego, z tyłu tez nie najgorzej, w 5 osob objechalem czechy z 7 skrzynkami piwa, namiotem, spiworami i jedzeniem takze naprawde jak na tp autko to sporo mozna zdziałać.
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Limuzyna to to nie jest, ale jak sobie przypomne ile razy pakowalem do tego samochodu rzeczy ktore nigdy nie mialy prawa sie zmiescic (np. 7osob lub stolik i trzy krzesla) to ocena moze byc tylko jedna: 5.
~shaddy@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
jak na tej wielkosci autko to przestrzeni jest wystarczajaco duzo, troche mogłbym na to narzekac jako kierowca ale nie bede bo jestem wysoki a polo daje duzo przestrzeni.
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Przy wzroście powyżej 190 cm można znaleźć dobrą pozycję za kierownicą(dzięki regulacji fotela góra/dół). Niestety z tyłu nie ma zbyt wiele miejsca.
~plprko@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jak na tę klasę, to dobrze. Przy moim wzroście 1,76 pasażerowie z tyłu mają mało miejsca. Miejsca dla kierowcy i pasażera pod dostatkiem.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zalamany
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Jak na te gabaryty naprawde rewelacja i naprawde opakowny (5 osob, 7 skrzynek piwa, spiwory , namiot 8 osobowy plus bagaze i tak na slowacje dojechali:))
Volkswagen Polo III Sedan