Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Polo III 1.4 i 16V 100KM 1996-1999 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Polo III 1.4 i 16V 100KM 1996-1999

3% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 16.04.2009 18:41:59 przez

Jest nawet lepiej niz dobrze, ale nie doskonale - dla mnie auto spelnia moje wymagania calkowicie, bo kupilem je jako uzywane do dojazdow do pracy i mysle ze to powinno byc glowne przeznaczenie polowki - dosc duza moc jak na mase samochodu daje dobre osiagi, klimatyzacja w wyposazeniu jest super, spalanie przywzoite, mala awaryjnosc samochodu. Jako auto rodzinne mamy inny samochod

dodano 05.05.2006 11:31:12 przez

Ogólnie auto bardzo dobre znikoma awaryjność jeśli się wymienia olej i dba o podstawowe rzeczy dotyczące użytkowania auta. Jak na 10 letnie auto nadal jest jak z pod igły. Nie mam obaw jadac nim nawet w dalekie trasy że gdzies stanie albo zrobi coś nieoczekjiwanego. Materiał foteli mógłby być lepszy ponieważ fotel kierowcy po przebiegu 100tyś się przeciera.

dodano 09.09.2005 14:48:21 przez

Jeśli ktoś chce się cieszyć z jazdy autem a nie z mozliwości poznania szerokiego grona serwisantów mogę gorąco polecić to autko. Żwawe, ekonomiczne w zużyciu paliwa i niezawodne. gdyby jeszcze trochę lepiej wyciszyć... Trzeba wyłożyć troszke kaski więcej na początku ale potem masz spokojną głowę, lejesz i jedziesz.

dodano 18.03.2002 17:57:32 przez

Samochod gasl po naglym wcisnieciu sprzegla( schodzil do 500 obr/min i koniec) Przyczyna - mechanik wlal zaduzo oleju ktory przez odpowietrzenie skrzyni korbowej dostal sie do przepustnicy. Rozwiazanie - odkrecamy filtr powietrza delikatnie czyscimy uklad dolotowy w ok przepustnis zakladamy filtr - auto va bene|

dodano 06.01.2010 20:01:46 przez

Tego auta nie da się nie lubić. Całokształt zasługuje na 5 z tego względu że jest on niezawodny i zawsze bezpiecznie dowiezie do celu w prawie każdych warunkach i czasie. Nie martwi mnie wyprzedzanie pojazdu bo mam duży zapas mocy pod nogą. O gustach się nie dyskutuje ale mi się on bardzo podoba.

dodano 22.02.2002 09:25:54 przez

Bardzo dobrze dobrany silnik do masy auta, nieźle przyspiesza, możliwa jazda non stop średnio 150-160 km/h, komfortowe autko, praktycznie do tego autka leje się tylko paliwo, żadnych poważnych usterek, drobne mankamenty. Auto dobre do jazdy w mieście i na długie trasy. Po prostu VW.

dodano 11.08.2007 17:38:22 przez

ladnie sie prezentuje,zero rdzy(; jak dbasz to masz;) silnik jest naprawdy godny polecenia no i mozna sie nim ´pobawic´, zapomnialbym o hamulcach ktore sa wspanialem wcisinie sie hamulec a auto juz staje w miejscu

dodano 04.04.2003 02:18:35 przez

Skrzynia biegów - klopoty od samego poczatku, problem z wrzucaniem wstecznego a szczegolnie jedynki i ciezko chodzaca przekladnia. Jesli chodzi o nawiew to wystarczy kawalek przejechac i juz cieplutkooo. Wdzięczne autko.

dodano 22.10.2003 08:42:48 przez

Jest mały niekiedy za mały ale jak to sie mówi na zakupy może być . W większości jeżdze po mieście więc taki mały sprytny samochód jest idealny na nasze polskie drogi. POLECAM

dodano 28.07.2004 15:53:36 przez

Bardzo sympatyczny samochodzik ( mój był czarny , 3 -drzwiowy , full opcja bez klimy ale ze skórą - rodziło to pewne problemy upalnym latem i mrożna zimą ) polecam gorąco !

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Polo, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Polo

Przeczytaj o Volkswagen Polo

Volkswagen Polo - zmiany na lepsze
Volkswagen Polo - zmiany na lepsze Polo przeszło kurację odmładzającą. Z zewnątrz tylko wprawne oko dostrzeże zmiany. Dużo więcej dzieje się pod karoserią, gdzie pojawiły się nowe silniki oraz duża porcja zaawansowanej elektroniki.

Volkswagen Polo - zobacz filmy

Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 PS (on wet) - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 PS (on wet) - acceleration 0-100 km/h Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - dokładny pomiar przyspieszenia.
Volkswagen Polo R WRC - alternatywne uruchamianie wycieraczek
Volkswagen Polo R WRC - alternatywne uruchamianie wycieraczek Tym razem mały bonus związany z... wycieraczkami. Jeśli ktoś nie chce korzystać z tradycyjnego rozwiązania, może uruchomić je nieco inaczej. Zresztą zobaczcie sami :)
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - test AutoCentrum.pl
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - test AutoCentrum.pl Takich samochodów wyjedzie na drogi tylko 2500. Jeden z nich gościnnie na chwilę pożyczyliśmy od zaprzyjaźnionej redakcji, stąd prezentacja będzie krótka, a skupimy się w niej na elementach wyróżniających wersję R od "cywilnego" VW Polo.

Volkswagen Polo III 1.4 i 16V 100KM 1996-1999 50