Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d (66) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Zaznaczę, że nie jestem zagorzałym fanem niemieckiej motoryzacji. Generalnie auto przyjemne w prowadzeniu. Wyciszenie na dobrym poziomie. Precyzyjna skrzynia biegów. Niskie spalanie. W zawieszenie jak na razie nie było potrzeby ingerować. Brak oznak korozji nawet na podwoziu (stoi pod chmurką). Wnętrze bez oznak zużycia.
~Roentgen
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Wygląd - naprawdę przykuwa uwagę, zwłaszcza wersja Highline - chromowane elementy na zewnątrz i w środku, agresywny przód, elegancki tył, ładne przetłoczenia na boku karoserii. Dobry silnik i jakość wykonania. Ma bardzo dobre właściwości jezdne, a o to w samochodzie chodzi. Jazda nim, to czysta przyjemność.
~Mario
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Przed zakupem tego samochodu (wersja highline), odbyłem jazdę również polo 1.4. Różnica jest wyraźna, na korzyść tsi. Poza tym byłem na jeździe: corsą, clio, fabią, ibizą, 207, yrisem, venga. Na koniec brałem pod uwagę clio i polo. Na korzyść polo przemówił wygląd zewnętrzny i silnik.
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Auto do jazdy na przednich siedzeniach. Z tyłu tylko dzieci. Dobrze wykonane i zmontowane. Po 7 latach wizualnie dalej nowoczesne. Jak to mówią nic nie puka nic nie stuka. Regularnie serwisowany poza siecią VW i posiadany od nowości. Całe szczęście nie miałem kolizji.
~Artur
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto nie byłoby złe gdyby nie ponad 10 wizyt na serwisie (jakość niektórych ASO również nie powala). Czy kupiłbym to auto jeszcze raz ? Gdybym miał pewność co do jakości niektórych elementów to odpowiedź zapewne mogłaby być pozytywna (może zabrakło szczęścia co do konkretnej sztuki).
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jeździłem również Golfem VI i różnica jest na prawdę nie wielka (np. jakość materiałów taka sama). Golf jest troszkę szerszy i trochę lepszy na trasie, natomiast dużo, dużo droższy. Jak chcesz kupić golfa to lepiej kup Polo lub .... octavie.
~barti_tdi
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE SZCZERZE ODRADZAM MONTOWANIE FABRYCZNYCH CHLAPACZY PRZY TAK NISKO ZAWIESZONYM AUCIE NA WIĘKSZYM PROGU ZWALNIAJĄCY ZAWSZE HACZY A PRZY PEŁNYM ZAŁADUNKU TYLNE HACZĄ NA NAJMNIEJSZEJ POCHYŁOŚCI TERENU, W SWOIM MODELU MUSIAŁEM PODCIĄĆ JE O 5 CM
~Stephan
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Chlapacze i orygnialne kołpaki, które albo kradną albo odpadają, to największa jak do tej pory nieprzyjemność. Poza tym auto śmiga jak chudy byk. Przede wszystkim jest eleganckie, polecam w czerni, no chyba, że ktoś nie lubi często myć. W środku tak ładnie, że ludzie zazdraszczają.
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
VW stworzył samochód posiadający zalety samochodów miejskich (zwrotność, cena zakupu) ale też udowodnił, że za niewygórowaną cenę można przenieść standardy z wyższych klas (wykończenie, wyciszenie, komfort, dorosły niezabawkowy design), co szczególnie widać w wersji highline.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V Hatchback 5d
6,7
7,6
~quix
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dla mnie dwie słabe strony to brak oświetlenia schowka nawet w najbogatszej wersji!!!i lewa wycieraczka nie mozna jej normalnie podniesc tylko trzeba ja ustawic odpowiednio!!!z tym troche lipa!!!Poza tymi drobiazgami to super autko fajnie sie prowadzi i wygląda!!!
Volkswagen Polo V Hatchback 5d