Lista ocen Volkswagen Polo V (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Z przodu mam tyle miejsca ile tylko ja i żona potrzebuje. Z tyłu nasz maluch w foteliku. Wielokrotnie pytany czy mu nie za ciasno zawsze odpowiada \"nie, fajnie\". Więc w takim układzie samochód idealny. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby z tyłu miało usiąść 3 rosłych facetów lub babek przy kości. Bagażnik: niech mi tylko ktoś powie, że jest mały to wyśmieje. Łóżeczko turystyczne, rowerek dla dziecka, czy naprawdę duże zakupy w sklepach na T, R...
~Roentgen
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak na klasę tego samochodu jest naprawdę w porządku, ale podkreślam, jak na tę klasę (nie chcę porównywać z np obecną Octavią, bo to inna liga). Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu, dzięki wcięciom w fotelach przednich też jest trochę miejsca. Dzięki wygospodarowaniu miejsca (np. dzięki stosunkowo cienkim drzwiom, stosunkowo wysokiemu dachowi) nawet osoba o wzroście ok. 180 cm nie powinna czuć się źle. Dla porównania - miejsca z tyłu jest...
~Grex
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Jak na auto tej klasy jest rewelacja. Do auta wsiada się zdecydowanie wygodniej niż do BMW X3 z 2013 roku (miałem przyjemność jeździć). Sporo miejsca dla pasażera z przodu, a także satysfakcjonująca przestrzeń dla pasażerów (dla 2 dorosłych + 2 dzieci: 9 i 10 lat). Poza tym, super podwójny bagażnik (po podniesieniu pokrywy dodatkowa przestrzeń), dużo schowków, szuflady pod siedzeniami kierowcy i pasażera, schowek na kamizelkę (po stronie...
~MAN_about_TOWN
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Po pierwszym miesiącu miałem podrapane plastiki w schowkach przed drążkiem zmiany biegów. Jestem jedyną osobą użytkującą to auto i bardzo o nie dbam. Jakość plastików w schowkach jest mizerna + podłokietnik kto wpadł na pomysł żeby całkowicie zakryć hamulec ręczny podłokietnikiem. Efekt tego zabiegu jest taki że podłokietnik który kosztuje dodatkowo koło 800 zł jest cały czas złożony.
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Komfort jaki oferuje auto segmentu B jest naprawdę zadowalający. Na dłuższych trasach rzedu 500km nie męczy jazda, fotele wygodne (wersja -HIGHLINE), miejsca z przodu jest wystarczająco (mam 180cm wzrostu), z tyłu na nogi miejsca jest ok ale powyżej 180 cm wzrostu osoby będą narzekać na opadającą linię dachu - dotyka się głową podsufitki. Musimy pamiętać że to auto miejsckie a nie limuzyna:)
~barti_tdi
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Wygodny, niestety bardzo mało miejsca, autko klasyfikuje się nisko pod tym względem w stosunku do konkurencji w klasie, wykonanie wewnątrz jest bardzo dobre. Pasażerowie z tyłu mają bardzo mało miejsca na nogi, bagażnik zadowalający, po złożeniu siedzeń mamy do dyspozycji sporą powierzchnię załadunkową, bagażnik można pogłębić po wyciągnięciu podłogi dzielącej dolną część.
~barti_tdi
~Artur Nowak
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Przesiadłem się z samochodu o klasę większego, a mimo to nie odczuwam róznicy z przodu, ani też w prowadzeniu auta. Z tyłu jest trochę gorzej, to mimo wszystko miejskie auto, wygodnie się jedzie 4 osobom, 5ta niesty ma kiepsko. Samochód jest jednak na tyle wygodny, że można przyjemnie pojechać w dłuższą trasę nawet na kilkanaście godzin bez przerwy.
~Lameboy
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu auto bardzo wygodne. Kierowca nie bije się o miejsce na łokieć z pasażerem a miejsca na nogi jest wystarczająco. Z tyłu trochę gorzej ale to nie jest auto dla dużych wycieczek. 4 osoby mogą wygodnie nim podróżować i nie potrzeba wymagać więcej od auta klasy Polo.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V
5,3
6,8
~wojtusozga
Hatchback 3d 1.4 85KM 63kW
Z przodu miejsca jest całkiem sporo. Trochę gorzej z tyłu będą miały osoby, jeżeli z przodu jadą wysokie osoby; jeżeli są niewysokiego wzrostu- na niedługich trasach jest znośnie. Bagażnik mógłby być troszeczkę większy. Plus za podwójną podłogę w bagażniku!