Lista ocen Volkswagen Polo V (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lameboy
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto nie należy do najtańszych. Wiadomo że swoje robią rabaty u sprzedawcy itp. Szkoda że VW nie dorzuca więcej rzeczy w standardzie bo każda opcja słono kosztuje. Niemniej jednak konkurencja nie miała w ofercie auta z DSG, a wszelkie automaty to było nieporozumienie pogarszające osiągi i podbijające spalanie. Dużym plusem jest wykończenie wnętrza i powiew \"luksusu\" z aut o oczko wyższych klasą. W aucie nie czuć taniości a deska rozdzielcza...
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Doskonały zakup - jakość za te pieniądze odpowiednia , dobre materiały nawet w najtańszej wersji, deska z przyjemnego i odpornego na zarysowania plastiku. Wszystkiego czego się dotyka sprawia odczucie dobrze wykonanego i złożonego, w stosunku do skody i seata - przepaść . Skoda już na pierwszy rzut oka odstrasza , seat dobrze wygląda ale szybko ulega zniszczeniu, wszystko strasznie sie rysuje
~Roentgen
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Polo jest drogie, to nie ulega wątpliwości. Trzeba dodać, że płaci się za jakość wykonania - a proszę mi wierzyć, że takie plastiki jakie są w Polo, na próżno szukać w Fabii czy nawet Rapidzie (bo nad tymi autami się zastanawiałem) no i mimo wszystko również za znaczek VW. Gdyby był tańszy o jakieś 8-10% byłoby wtedy idealny stosunek jakości/ceny.
~MAN_about_TOWN
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Za cenę 70K przy tak małym samochodzie z bądź co bądź nie przebajerzoną elektroniką zawieszenie mogło by być lepiej dopracowane. Chociaż samochód prowadzi się jak po sznurku na gładkiej nawierzchni wpadając na nierówności lub jadąc po wyboistej drodze mamy wrażenie jak by zawieszenie miało się zaraz rozlecieć :(
~minowako
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
JAK USIADŁEM W POLO ( WCZEŚNIEJ MIAŁEM OKAZJĘ JEŹDZIĆ W NOWYM CLIO 2012 0,9 TCE, PUNTO, CITROENEM C3, CORSĄ, YARISEM, PEUGEOTEM 208) TO MYŚLAŁEM ŻE POMYLIŁEM SALONY(OBOK BYŁ SALON MERCEDESA) WYKOŃCZENIE I MATERIAŁY TO KLASA SAMA W SOBIE!!!! POLECAM WYBRAĆ SIĘ DO SALONU I SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ!! WARTY SWOJEJ CENY!!
~Piotr
Hatchback 3d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Auto godne polecenia, nie wymaga od właściciela wkładania w nie dużej ilości pieniędzy. Jest tanie w eksploatacji, ale pod warunkiem że nie jeździmy nim do momentu aż się coś zepsuje.. trzeba od czasu do czasu wybrać się do mechanika tak jak wybieramy do lekarza na badania kontrolne ;)
~Dinn
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Drogo raczej. Lepiej kupic Fabie, jezeli komus zalezy na technologii VAG. Jezeli kogos interesuje uzywany pojazd to lepiej kupic fieste, mazde 2, P207 1.4 hdi, Clio 1.5 dCi lub Yarisa. Wsrod nowych pojazdow raczej wybralbym Fieste lub Yaris, ewentualnie poczekal na nowe Clio IV lub P208.
~Rysiek
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Nie jest tanie w z tym silnikiem i z tym wypasem, ale w zamian dostajesz coś ponadprzeciętnego, a w dodatku te spojrzenia innych zazdrosnych kierowców! Jak to już ktoś kiedyś zauważył - to auto podoba się zarówno dresom, jak i kobietom. Na tle fiest, cors i punciaków wygląda dostojnie i dojrzale
~......
Hatchback 3d 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest to najlepiej wykonane Polo. W cenie bardzo dobrze wyposażonego modelu można kupić większe, ale gorzej wykonane Bravo, szybsze Punto Abarth, albo podstawowego Golfa. Na pewno znajdą się osoby, które wybiorą inne auto w cenie Polo, ale ja do nich nie należę.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V
5,3
6,8
~Tomasz Włodarczyk
Hatchback 5d 1.2 60KM 44kW
Za takie pieniądze powinno się dostać coś o wiele lepszego. Tak tandetnych plastików już dawno nie widziałem, podłokietniki w drzwiach pokryte materiałem. Już widać wytarcia, wyciągnięte nitki, a to dopiero troszkę ponad 3 lata i 55 tyś przebiegu.