Lista ocen Volkswagen Polo V (75) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Zanim kupiłem P czytałem jedną opinię o tym, że dziewczyna pewnego pana na światłach wyłączyła silnik i uruchomiła go ponownie. Po prostu go nie słyszała i myślała, że zgasł. Druga historia. Podczas jazdy i chwalenia się nowym zakupem kumplowi, który na co dzień jeździ starym dieslem z przekreślonym kółkiem dosłownie wyszeptałem: stary, jedziemy teraz jakieś 140 możemy normalnie słuchać radia, a najlepsze jest to, że teraz mnie słyszysz.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jak wsiadłem pierwszy raz, i stanąłem na światłach, to miałem wrażenie, że silnik przestał pracować. Teraz już przywykłem, ale żona nie bardzo - kiedyś "zakręciła" rozrusznikiem - znacie ten dźwięk?! Powyżej 3000 obrotów słychać sympatyczne mruczenie. Zmieniłem na dobrze - przy prędkościach powyżej 110 km robi się jednak głośno w kabinie - nie da się poszeptać...
~Lameboy
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik na wolnych obrotach praktycznie niesłyszalny. Praca zawieszenia i ogólne wrażenia z jazdy to przyjemne dźwięki z radia i to wszystko. Dobre spasowanie elementów deski rozdzielczej, żadnego skrzypienia, stukania itp. Przy szybszej jeździe szum powietrza ledwie zauważalny.
~Piotr
Hatchback 3d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Szału nie ma przy moim 1.2 w dieselu, potrafi być trochę głośno przy szybszej jeździe (~140km\h) ale nie do tego stopnia żeby to był jakiś duży problem - to w końcu diesel... wystarczy włączyć radio i jest okej. Co do całości wyciszenia jest okej, jest cicho.
~alandy
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
jak na male auto jest naprawde bardzo dobrze, głownie dzięki zestopniowaniu skrzyni(2100 obrotów przy 120 km/h na 5 biegu!) głośno jest moment przy odpalaniu, troche słychać sinik na postoju, a potem jest bardzo dobrze do jakiś 2500 obrotów i dobrze powyżej
~Artur Nowak
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Wyciszenie jest świetne, a nawet rewelacyjne. Silnika nie słychać prawie wcale (można nawet nie pomyśleć że to diesel). Nawet przy 160km/h w kabinie jest cicho. Samochód jest na dotarciu, więc nie próbuję wyższych prędkości na razie.
~rafalduraj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
do 3 tyś obrotów silnika bardzo cicho, powyżej silnik bardziej słyszalny ale nie przeszkadza . przy prędkościach autostradowych 120-160km/h praktycznie nie słyszalny szum powietrza brawa dla konstruktorów nadwozia...
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jest bardzo dobrze wyciszony. Silnik zaczyna być słychać powyżej 3 tyś obr. i pomruk jest przyjemny dla ucha. W przeciwieństwie do ibizy lepiej wyciszono podsufitkę. Zawieszenia nie słychać.
~Dinn
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Generalnie jest raczej cicho. Szkoda, ze nie ma 6-tego biegu, wtedy na autostradach bylo by ciszej. Halas pochodzi raczej od silnika, a nie od oplywajacego pojazd powietrza czy zawieszenia.
~tomaszek1988
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
Wyciszenie na bardzo dobrym poziomie:) nie słychać wycia silnika, turbiny itp:) jeżdżę 3 samochodami z grypy VAG i mogę powiedzieć że akurat VW wypadł z tej grupy najlepiej. Takie moje zdanie:)