Lista ocen Volkswagen Polo V (6)

~Pawel
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Witam Was. VW Polo to moje pierwsze poważne autko, wcześniej jeździłem skorodowanymi struclami, więc przejście na taki wynalazek niemieckiej techniki, zrobił na mnie spore wrażenie. Autko kupiłem jako roczne z minimalnym przebiegiem, i korzystałem z niego w mieście i na trasie Niemcy- Polska, aż do 80tys przebiegu. Wozidełko nigdy mnie nie zawiodło, choć miało swoje humory... w zimie. W zimie, zdarzało mi się na trasie DE-PL że na stacji...
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Auto do jazdy na przednich siedzeniach. Z tyłu tylko dzieci. Dobrze wykonane i zmontowane. Po 7 latach wizualnie dalej nowoczesne. Jak to mówią nic nie puka nic nie stuka. Regularnie serwisowany poza siecią VW i posiadany od nowości. Całe szczęście nie miałem kolizji.
~Daro
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Auto generalnie nadaje się do miasta. Pali umiarkowanie, jest małe. Na dłuższą trasę ciężko: mało miejsca i słaby motor.
~Mk
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Silnik 1.2 70km sprawdza się w mieście bardzo dobrze. (Silnik)
~Artur
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Jestem zaskoczony spalaniem tego auta - nawet w dużych korkach w Warszawie. Polecam wszystkim Volkswagena Polo z instalacją gazową. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~a
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Świetna skrzynia, krótkie przełożenia dają wrażenie jazdy sportowym autem. (Skrzynia biegów)