Oceny Volkswagen Scirocco II

Volkswagen Scirocco II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Scirocco II

~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Szczerze polecam Scirocco ale należy się wystrzegać obklejonych naklejkami egzemplarzy z wydechami jak rynna (czyli zajechanych przez młodych gniewnych). Ten samochód to klasyk i coraz rzadziej można go spotkać. Jeśli o autko dbano przez jego żywot to jest praktycznie niezniszczalne. Stara szkoła VW i płyta od Golfa I czynią z niego pojazd bardzo wytrzymały na polskie drogi. Jego prostota w budowie i ogólna surowość pozwala na bezawaryjną...
~Karol
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jestem posiadaczem samochodu marki volkswagen scirocco 1.8 GT o mocy 90km kilka miesięcy.Zakupiłem go 23 kwietnia 2007 roku.Do dzisiejszego dnia (22 czerwiec 2007 rok.) wymieniłem w nim: 27 kwietnia filtr powietrza.4 maja olej silnikowy Elf 10 w 40,filtr oleju i filtr paliwa.16 maja pasek rozżądu,pasek klinowy,rolke napinającą,pompe wody,płyn chłodniczy.22 maja świece i kable zapłonowe,uszczelke pod klawiaturą.31 maja nowe opony Fulda 4...
4,1
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
nie chce go chwalic za bardzo zeby nie zapeszyc ale swietne auto, za ktorym ludzie sie ogladaja i bardzo czesto pytaja o to jaki to samochod, jaki ma slink i jak tym sie jezdzi. Do tej pory jezdzilem autami jakich sa tysiace na ulicach teraz jezdzac scirocco czuje, ze jezdze legenda, mile sa te wszystkie zaczepki i podziw. do tego na swiatlach widzac napis GTII na bocznym slupku nikt nie chce cwaniakowac i sie scigac :)
~Szymek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Autko kultowe posiadam je od 11 lat. Mało spotykane a zwraca na siebie uwage. Całość fajnie sie komponuje. Przy wrzucniu ładnej felgi poprawia jego wizualkę. Warte swojej ceny. Przy aktualnym przbiego 315tys z tego ponad 200tys na gazie silnik nie bierze oleju. Polecam autko i pozdrawiam wszystkich kierowców VW Scirocco.
3,8
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Jak trafisz zadbany model to będziesz zadowolony z VW a jeżeli trafi Ci się "pechowiec" to niestety będziesz musiał liczyć się z kosztami( co w niektórych przypadkach-np. przepływomierz) może być naprawdę szokujące!+ częsci do Scirocco jest coraz mniej...:-(
4,1
~Użytkownik Vw scirocco
Coupe 1.6 75KM 55kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem volkswagena scirocco 1.6 od pół roku i nie mam z nim żadnego problemu.Używam go na codzień i przez połowę roku zrobiłem nim 8 tys km.Części są bardzo tanie.Nie mam zamiaru go sprzedawać także ze względów finansowych.Za moje scirocco zapłaciłem 2 tys zł i kupiłem go bardzo okazyjnie ponieważ jest w bardzo dobrym stanie.Ogólnie jest do fajny samochód.Nie zawodny,prosty i tani w obsłudze.Bardzo ładnie się prezentuje.
~obar dj.obar@wp.pl
Coupe 1.8 112KM 82kW
Auto które kiedyś lepiej sie sprzedawało niż ciepłe bułeczki, a i teraz ciężko je dostać, a już w szczególności zadbany model. Powoli przechodzi do legendy, która, mam nadzieję, nie zgaśnie prędko. Auto które wyglądem i nietuzinkowością budzi szacunek wśród tunerów. Może niektórzy sądzą że zbytnio go zachwalam, ale podziwiam ten model i z czystym sumieniem wstawiam mu [5] :)))
~Rogii
Coupe 1.6 85KM 63kW
nietypowy,prosty,o sportowym charakterze,dynamiczny i nie zbyt drogi w kupnie i utzymaniu samochód. daje naprawde dużo radości z jazdy. a jak ktoś interesuje się tuninngem to będzie dobra baza do przeróbek
~rsp75@tlen.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
To juz w sumie 4-te Scirocco w mojej karierze i nadal to moje ukochane auto. Jest alo awaryjne, proste i tanie w naprawie no pomimo wieku wyglada bardzo fajnie. Podoba sie dziewczynom, a szczegolnie mi :P
3,7
~Adam
Coupe 1.8 95KM 70kW
Sentyment pozostał. Dziś bardzo ciężko o ładny egzemplarz. Miałem czarny wersja GT. Bardzo podobało mi się białe w wersji Scala i te lampy z białymi paskami z tyłu.