Oceny Volkswagen Scirocco II 1.8 90KM 66kW 1983-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Scirocco II 1.8 90KM 66kW 1983-1992

~Karol
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jestem posiadaczem samochodu marki volkswagen scirocco 1.8 GT o mocy 90km kilka miesięcy.Zakupiłem go 23 kwietnia 2007 roku.Do dzisiejszego dnia (22 czerwiec 2007 rok.) wymieniłem w nim: 27 kwietnia filtr powietrza.4 maja olej silnikowy Elf 10 w 40,filtr oleju i filtr paliwa.16 maja pasek rozżądu,pasek klinowy,rolke napinającą,pompe wody,płyn chłodniczy.22 maja świece i kable zapłonowe,uszczelke pod klawiaturą.31 maja nowe opony Fulda 4...
~rsp75@tlen.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
To juz w sumie 4-te Scirocco w mojej karierze i nadal to moje ukochane auto. Jest alo awaryjne, proste i tanie w naprawie no pomimo wieku wyglada bardzo fajnie. Podoba sie dziewczynom, a szczegolnie mi :P
~sirjohnny@poczta.fm
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jak to mawiają: niemcy nie zrobią drugi raz takiego blędu jak Mercedes-Benz "beczka" i Vw Golf I (czyli samochodów prawie niezniszczalnych), a Scirocco mechanicznie jest Golfem GTI, i tylko z dostępnąścią części blacharskich, lamp, szyb itp i td jest pewien problem, ale Niemcy są bliziutko a handlarzy gotowych za następną wizytą przywieźć co trzeba nie brakuje.
~lul
Coupe 1.8 90KM 66kW
Niezły samochodzik, trzeba trafić na zadbany model, żeby się nie psuł ;)
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
Kupno Scirocco było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Nie żałuję tej decyzji i polecam je każdemu, kto ma dostatecznie dużo charakteru i gustu. Scirocco, podobnie jak porsche, uzależnia.
~falandi@wp.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
W relacji cena / jakośc nie ma sobie równych. Czesci za grosze, autko z charakterem i niezłym butem :)
~Swistak
Coupe 1.8 90KM 66kW
Nie ma chyba tanszego auta w utrzymaniu. Scirocco sie poprostu nie psuje. (Stosunek jakość/cena)
~95
~miro
Coupe 1.8 90KM 66kW
Mój silnik jest na wtrysku.Chodzi rewelacyjnie.Jak na taką moc osiągi są super (Silnik)
3,4
~dj.ed