Lista ocen Volkswagen Scirocco III Coupe (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m____u
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
W zimę mógłby mi szybciej ogrzewać kuper. W lato czarne skóry szybko się nagrzewają, ale sytuację ratuje Climatronic :P Polecam optymalne ustawienie: - zima - 22°C bez AC z auto-obiegiem wewnętrznym AUTO opcja - lato - 21-22°C z AC z auto-obiegiem wew. na AUTO opcji (czyli komputer dobiera pracę wentylacji w zależności od temperatury wnętrza)
~Mariusz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Nie wielka kabina szybko się nagrzewa, w deszczowy dzień problem z parującymi szybami nie występuje mino wyłączonego AC, świetna wentylacja.
~Robert
Coupe 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto schładza się z ponad 30 do 18 stopni w około 1,5 minuty. W drugą stronę w zależności od temperatury silnika.
~Artur
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
W tybie AUTO climatronic-a w zimie marzną nogi, co powoduje że odłączam AUTO ! a to chyba bez sensu Reszta OK.
~gogo
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Doskonale, choć w warunkach zimowych jeszcze nie sprawdzałem. Dwostrefowa klimatyzacja jest bardzo precyzyjna.
~Lemans
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Na oczekiwanym poziomie ale nie zaskakuje wyjatkowo, przy zmniejszeniu glośnego nawiewu- parowanie szyb już po kilku minutach
~Pabloczenko
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Dość ciężko odparowują szyby pomimo sprawnej klimatyzacji i wymianie filtra kabinowego.
~Paweł
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Trudno mi to jeszcze ocenić ale chyba jak to zwykle bywa w VW nie powinno być niemiłych niespodzianek.
~kopatshu
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ogrzewanie działa. Klimatyzacja chłodzi. Nie ma zastrzeżeń w tej kwestii.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Scirocco III Coupe
6,6
7,6
~Foxu
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Bardzo szybkie i wydajne. Zaparowana szybe \"wyczysci\" w kilka sekund.
Volkswagen Scirocco III Coupe