Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV (78)

2,1
~NIE NIE
SUV 2.0 TSI 170KM 125kW
2,2
~NIE
SUV 2.0 TSI 170KM 125kW
Ogólnie rzecz ujmując samochód dobrze radzi sobie w terenie HA hA nie nadaje się absolutnie. Niestety na szosie jest o wiele gorzej tu daje o sobie znać bardzo zły silnik mimo 170 KM to padaczka +i nie dokońca dopracowane przeniesienie napędu i zawieszenie. Rozwiązanie techniczne napędu 4WD moim zdaniem mało elastyczne w codziennym użytkowaniu tego małego SUV-a. Kupiłem tego SUV-a z myślą o przeznaczeniu na szosę i do terenu ( las , rybki i... (Bezawaryjność (drobiazgi))
4,1
~runelord@wp.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
silnik bardzo elastyczny najlepiej się spisuje w zakresie obrotów 1500/3000 (Silnik)
~Greg1111
SUV 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 110KM 81kW
Mam samochód od 6 miesięcy i przejechałem dokładnie 15000. Nie chciałem się wypowiadać na samym początku bo człowiek podekscytowany to i tendencje do koloryzowania się pojawiaja. Spalanie - tu jest różnie zgodzę sie z przedmówcą że na te gabaryty to jest ok. Maksymalnie to 6,8 a minimalnie to 5.4. To co napisał że można zejść do 5litrów to też prawda - ale w ramach eksperymentu a nie jazdy na codzień. Streszczając auto pali 6,00 do 6,4 litra... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Maniek_
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jestem drugim właścicielem auta. Kupiony został od dilera w 2015r, z przebiegiem 43.000 km. ktoś zostawił w rozliczeniu. Obecnie auto ma 118 tysięcy. Auto bardzo przyjemne, wygodne, pewnie się prowadzi, nie czuć prędkości autostradowych. Napęd 4x4 przydaje się sporadycznie, z reguły podczas zimowych wyjazdów w góry. Auto wykonane solidnie w środku sporo miękkich tworzyw. Mimo upływu 8 lat nadal nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Moc 140 koni...
~barti_tdi
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód już 5 lat w rodzinie, silnik po dotarciu sprawuje się znacznie lepiej niż na początku, lepsze przyśpieszenie, mocniejszy. Autko jest twarde, na niekorzyść dla komfortu ale plus dla trakcji, pokonuje zakręty niewiele odstając za samochodami osobowymi. Siedzenia wygodne, wyższe położenie zapewnia lepszą widoczność na drodze, silnik nie jest najlepiej wyciszony w tym modelu ale kwestia przyzwyczajenia. Skrzynia automatyczna tiptronic...
~Lysiak Łukasz
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Mój model Tiguana jest w Rlinie i prezentuje się naprawdę pięknie zarówno w środku jak i na zewnątrz.
~Włodek
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Coman rail sprawuje się nieźle. Mógłby być odrobinę cichszy. W moim aucie dodałem koni do 170 i bardzo przyjemnie się wkręca. (Silnik)
~marcin-3333@tlen.pl
SUV 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo udany zakup.Rozważałem kupno Outlandera,Rav-4,Audi Q5.Tiguan z tym silnikiem wygrał bezapelacyjnie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Tiguan I SUV
6,9
11,2
3,3
~Neo
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód użytkowany rok czasu, dużo usterek mniejszych i większych. Nie jest to już ten sam Volkswagen z tamtych lat. Silnik to skarbonka, rdza wychodzi na tylnej klapie przy łączeniach. Do 150000 ok samochód sprawny dalej to juz wydatki! Serwisowany w ASO!
Volkswagen Tiguan I SUV