Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2007-2011 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marus
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
świetny bo w końcu to wysokie auto,a charakterysyke ma dobraną wyśmienicie..Jeśli ktoś chce śmigac na zakrętach to spokojnie sie wyrobi Tiguanem,oczywiście sa ograniczenia,ale wtedy juz trzeba przesiąsc sie na typowo sportowe auto typu porshe,czy chocby subaru wrc
~Śmielu
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Bardzo dobry układ jezdny, fantastyczny w zakrętach, dający frajdę z jazdy i jak na to auto komfortowe, jedyny mankament który przeszkadza w jeździe po mieście to mały skręt auta ;( Rekompensuje to świetne wspomaganie.
~runelord@wp.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
użytkowałem samochodu puki co w mieście i w trasie nie mam do czego przyczepić rewelacyjnie trzyma się drogi na zakrętach dosłownie jak samochód sportowy nawet na ostrych wirażach zero wychylania
~yachooo
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
nie wiem czy to tak ma być ale gdy gwałtownie zmieniam bieg na wyższy i przyspieszam to słychać spod podwozia charakterystyczne uderzenie ale reszta to bajer
~Mark
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak dla mnie to wzór na polskie drogi. Zawieszenie dławi rewelacyjnie wszelki dziury i kocie łby na drodze nie jest ani za miękkie ( nie buja na zakrętach ) ani za twarde.
~niwre
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak na SUV-a tej klasy to naprawdę nieźle się prowadzi. Jeździłem nowym Outlanderem (porażka) i nową Hondą CRV, jednak Tiguan robi lepsze wrażenie, w na szosie jak i w lekkim terenie.
~shepardo@poczta.onet.pl
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z ukladu jezdnego jestem bardzo zadowolony , dobrze tlumi dziury. Powiem moze krotko i zwiezle idealne zawieszenie na nasze polskie drogi
~Włodek
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze. Jego wysokość powoduje niestety, że przy większym wietrze przy wyprzedzaniu Tirów czuje się uderzenie wiatru.
~piotr
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
napęd 4x4 jak na to auto na trasach szybkie pokonywanie zakrętów daje radę kibic rajdowy w terenie latem i zima nie stanąłem
~stegi
SUV 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Napęd 4x4 spisuje się nieźle jak na SUVa , na śliskim daje radę, błoto i grząski teren też mu nie są straszne
Volkswagen Tiguan I SUV