Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Raczej wszystko na swoim miejscu, wszystkie przyciski podświetlone (uważam, że to konieczność), fotele wygodniejsze niż się spodziewałem. Pomimo braku w wersji City regulacji na odcinku lędźwiowym - nie mam żadnych problemów z dyskomfortem nawet przy 12-14-godzinnych podróżach (a w innych samochodach problemy z bólem kręgosłupa miewałem). Jedyna wada to trochę za mała ilość schowków w wersji City (odpowiednik wersji Trend z małym doposażeniem...
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Standardowo dla VW na bardzo dobrym poziomie. Bez większych uwag. Jedyną niedogodnością wymagającą przyzwyczajenia przy elektrycznie zamykanej klapie jest to, że wcześniej musimy zamknąć drzwi, bo z poziomu bagażnika nie można zamknąć całego samochodu (ewentualnie pilotem którego w tym aucie nie trzeba wyjmować z kieszeni co jest bardzo wygodne).
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie taka rewelacyjna jak zwykle jest przedstawiana. Na moje potrzeby: nielogicznie ustalona kolejność przełącznika świateł, wyjątkowo nieintuicyjna nawigacja, przeładowany informacjami wyświetlacz zegarowy, kosztem "tradycyjnych" informacji i to w sytuacji gdy te informacje są powielane na dużym wyświetlaczu.
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie mam się do czego przyczepić. Wszystko na kokpicie i wokół poustawiane w sposób przemyślany. Jest wygodnie. Fotele nie męczą nawet po całodniowej trasie. Wszystkie przyciski ładnie podświetlane (to bardzo ważne wieczorem i w nocy).
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Ergonomia jak to w VW stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie przyciski są łatwo dostępne. Menu jest dość proste i intuicyjne w obsłudze. Wieloma funkcjami można sterować z kierownicy.
~Andrzej
~Jerzy
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
dla mnie dobrze skomponowany, siedzisko, panel, kierownica ok, jedyny mankament dostęp do gniazdek USB i zapalniczki - dość głęboko schowany, poz tym wszystko w zasięgu i intuicyjne
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak dla mnie po CC czuję się jak w domu. :) wsyztsko na miejscu a dodatkowe bajery typu keyless , easy open umialją użytkowanie codzienne.
~Dece
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Generalnie prostota volkswagena. Opinia małżonki po Scenicu że brakuje jej trochę schowków, uchwyty na kubeczki mogłyby być lepiej przemyślane.
~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak to VW, politycznie poprawny, ale bez fajerwerków, wszystko na miejscu, można obsługiwać z zamkniętymi oczami
Volkswagen Tiguan II SUV