Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Niestety cena nie jest najniższa, zwłaszcza jak chce się mieć w samochodzie różne nowinki które VW teraz ma dostępne na równi z autami wyżej pozycjonowanymi. Pod tym względem to naprawdę atrakcyjny wybór. Ale nie jest to tani samochód. Co do jakości oraz użytych materiałów to generalnie jest to atut tego auta, zawsze można się oczywiście do czegoś przyczepić, ale jest lepiej niżu większości konkurentów według mnie.
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Uważam, że Tiguana kupiłem w dobrej cenie, głównie dzięki promocyjnej wersji City, w standardzie z DSG, alusami, relingami, Composition Media itd. plus moje dokupione wyposażenie dodatkowe, plus wyprzedaż rocznika - razem 102 tysie. Nie dałoby się znaleźć czegoś podobnego u konkurencji, sprawdzałem dokładnie. A jakość jest na pewno, to nie jest wyrób samochodopodobny, a solidny kawałek bryki.
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Ten samochód porównując do samochodów premium np Audi wpada rewelacyjnie. Można w nim zainstalować takie same systemy i elementy wyposażenia dodatkowego jak w samochodach Audi porównywalnej klasy. Jakość użytych materiałów jest bardzo dobra. Cena ostatecznie wyjdzie i tak i jakieś 50 000 PLN mniej. Także dla osób szukających bardzo dobrze wyposażonych samochodów za dobra ceną polecam zdecydowanie.
~Andrzej
~Józek
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Chciałoby się taniej, ale w pakiecie są światła LED-są super, system bez kluczykowy. I dużo różnych systemów i bajerów. O ile chodzi o konkurencje to w cenie która zapłaciłem miałbym z tego co najwyżej połowę. Bo albo nie ma w ofercie albo są w wersjach najwyższych.
~Tomek
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Kupiłem na wyprzedaży rocznika więc cena była dość atrakcyjna. Nie znalazłem nic podobnego w tej cenie z takim wyposażeniem. Katalogowo już tak różowo nie jest. Raczej autko w relacji jakość/cena na poziomie średnim.
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Najnowszy SUV na rynku z super technologią i bajerami na pokładzie - car net, wyśietlacz dotykowy jak ze smartfona - zdecydowanie super. W porównaniu do cc za dużo plastiku na drzwiach, i w kokpicie ale idze się przyzwyczaić.
~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Udało mi się "wstrzelić" w wersję City, oferowaną przez jakieś 3 miesiące - dzięki temu skrzynię DSG i parę innych dodatków wyposażenia miałem w tzw. gratisie (cena 20 tys. zł mniej od wersji Comfrot w DSG).
~Nowy użytkownik VW
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Trochę jest drogo ale i tak zrównując wyposażenie np.ze skodą Kodiaq okazuje się skoda tańsza jedynie o 1000pln czy Hyundaiem który kosztuje podobnie wychodzi więc na to ,że auta teraz tyle kosztują.

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek kowalski
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Po wnikliwym przeanalizowaniu konkurencji i kosztów , dopłat auto warte jest swojej ceny.Proszę nie sugerować się cena katalogową .W końcu od czegoś są negocjacje:-)
Volkswagen Tiguan II SUV