Lista ocen Volkswagen Touareg I (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roney
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Drogi samochod ,jak dla mnie troche za drogi , swiat stanal na glowie zeby VW bylo znacznie drozsze od Porsche ale z drugiej strony daje wszystko co tylko jest mozliwe. Ja za 1.5 roczny samochod dalem 190tys ale nie zaluje chociaz wiem jak duzo takie samochody traca na wartosci. Co mialem kupic X5 ktorym nie da sie nawet podjjechac pod zjadz w garazu>Jedyna alternatywa to nowy ML ,Cayenne nie nadaje sie do...
~Gizmo
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Kwestia względna - w cywilizowanym kraju z proprzedsiębiorczym systemie podatkowym , biorąc takie nowe auto w leasing na 3 lata jest to raczej bardzo dobra opcja. Na tle konkurencji stosunek ten w przypadku auta nowego jest najkorzystniejszy. Sytuacja się jednak zmienia, gdy ktoś rozważa zakup tego modelu za np 40 000 - lepiej mieć połowę tego budżetu w rezerwie na wizyty w warsztacie, z takie pieniądze można mieć o wiele młodsze i pewniejsze...
~Tur
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Auto tańsze od LC J120 Prado, ale nie tak zdolne terenowo. Podobnie stoi do Pajero 4 i jest bliźniacze wręcz w założeniach. X5 E70 to bulwarówka i tylko prowadzenie ma lepsze. Tu VW jest tańszy i lepszy, zwłaszcza wykończeniem(każde E70 trzeszczy i skrzypi jak Tarpan). Droższy od ML W164 i zdolniejszy. Trwalszy i tańszy od Disco 3. Środek cen, ciekawy kompromis. Zdecydowanie wart tych pieniędzy.
~Robert
SUV 3.2 i V6 24V 220KM 162kW
Aktualnie za cenę około 30 ty zł można nabyć bardzo ciekawy bezpieczny samochód z ponadprzeciętnym wyposażeniem. Ponadprzeciętnym bo w zwykłych osobówkach nie mamy 4x4 , blokady dyferencjału, podnoszonego zawieszenia do jazdy np w głębokim śniegu, wbudowanego kompresora z urządzeniem do pompowania kół nawet w terenie i kilku innych.
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Jak za te pieniądze, to nie ma nic innego w tej cenie.. autko piekne, (czarny ładny lakier).. spojler na dachu :) robi wrażneie, wszyscy zaglądają.. za ta kase nie widziałem nic ciekawego.. fajne autka zaczynająsię dopiero od 90 - 100 tyś. Prosze pamiętac, ze dostajecie podzespoły porsche.. to nie byle co..!!!
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
VW trzymają cenę i za dobry egzemplarz używany trzeba zapłacić parę złotych. Warto dobrze zweryfikować stan techniczny bo części są raczej drogie. Niesfatygowany wóz bez większych przygód w przeszłości odwdzięczy się bezawaryjną eksploatacją. W porównaniu z moim poprzednim sprzętem VW jest znacznie lepszy.
~Hrabiadawidek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Mysle ze kompromis między q7 na korzyść na wv mniejszy zwinniejszy w terenie reduktor szacun q7 wymiekka dlugi zwis .do przyczepy bajka hak do 3.5 tony mówi za siebie .piękne autko mimo wieku 2007 rok chromu i aluski 19 robią robotę
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Otrzymujemy naprawdę fane auto za duże pieniądze myśle jednak że mogło by być lepiej przynajmniej w odniesieniu do bezawaryjności, wiem że konkurencja też nie jest lepsza jednak następnym razem wybrałbym inny silnik!
~Maszynista hazardowy.
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Mój egzemplarz wybierałem sam u niemców szukając wybitnego stanu technicznego, dlatego zapłaciłem 30% więcej niż cena rynkowa tego rocznika w Polsce. Jednak dzięki temu obyło się bez późniejszych dokładek.
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Za około 300 000 zł samochod powinie tylko widzieć serwis na obsłudze eksploatacyjnej, natomiast jest inaczej... Usterka taniego elementu potrafi unieruchomić nasz samochód - kiepsko...