Lista ocen Volkswagen Touareg I (66) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Cichutko bardzo. Jak dla mnie jest ok. Wcześniej jeździłem różnymi autkami i takiego cichego nie słyszałem jeszcze. Ostatnio zauwazyłem, że troszke mi skrzypią pplastiki, tapicerka w drzwiach. Chyba moje autko miałem lekkiego dzwona. Kupowałem jako bezwypadkowe.
~andik35
SUV 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
Super i jeszcze raz super, zakładając że zdemontujemy relingi dachowe. Miły pomruk silnika i wręcz kosmiczny dźwięk wydechu. A propos wydechu - mam na koncie kilkadziesiąt samochodów wiele V6 i bardzo wiele V8 ale żaden podkreślam żaden fabryczny wydech nie brzmi tak jak w Touaregu.
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jak już pisałem, wyciszenie tego kiepsko pracującego silnika woła o pomstę do nieba. W dodatku po nawet lekkim opuszczeniu szyby urywa głowę i strasznie wieje po szyi. To z kolei jeden z większych minusów tego wozu.
~Konrad Wawa
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Auto bardzo ciche, nie slychać opon 275, niezależnie od prędkości, nie słychac silnika tylko pomruk i to nie diesla ale jak V8 w benzynie , przy ok 200km/h można normalnie rozmawiać jest cicho w środku
~louis
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
szóstka z plusem - bezkonkurencyjne auto. Przy 160 km/h można cicho rozmawiać i słuchać muzyki. A propos - fabryczne audio powala na kolana - wprost niesamowite brzmienie. A wiem co mówię, jestem audiofilem:)
~KAMIL
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
PRZY 200KM/H KOMPLETNA CISZA . JEST TO NAJLEPRZY MOTOR JAKI MIGLI ZAMONTOWAĆ . W Q7 KIEPSKO PONIEWAŻ WAZY WIĘCEJ NIZ TOUAREG, W Q7 I Z TYM MOTOREM PRZY 130KM/H JET BARDZO GLOŚNI I SPALANIE O 2L WIEKSZE .
~Tur
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Licząc średnią z całej gamy, każdą konfigurację silnikowo-skrzyniowo-napędową, był to najcichszy model w swojej klasie. Klasie wyższej suvów obok ML W163 i 4, czy X5 E53 i E70.
~Robert
SUV 3.2 i V6 24V 220KM 162kW
Benzynowe V6 oraz dobre wyciszenie powoduje że często nie zdajemy sobie sprawy że ten 3 Tonowy " potwór" pędzi już 160 km/h. W środku cisza i słychać tylko szum opon.
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
TDI wiec wiadomo szelest to to nie jest ale w zakresie dopuszczalnych prędkości w PL było cicho. Na pewno zasługa w tym silnika o dużej pojemności i niskich obrotów 3 tyś przy 190km/h
~Hrabiadawidek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Cichutko przy 120 powyżej coś zaczyna być słyszalne ale spokojnie można rozmawiać .silnika w kabinie nie słychać czasami tylko te przyjemne mruki v6 bajka