Lista ocen Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 225KM 165kW 2005-2010 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Starless
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Auto należy do mojego niemieckiego wspólnika. Jego komentarz: "To najlepszy samochód jakim jeździłem" a miał ich naprawde wiele w tym 2 Touaregi. Teraz zamówił nowy model z sil. 5.0 TDI. To dziwne, bo w Niemczech VW jest uważany za markę nieazawodną, a w Polsce słychac bezustanne narzekania na jakość tych aut. Mojemu wspólnikowi nigdy nic w VW nie nawaliło!
~Hrabiadawidek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Po zimie błąd zawieszenia na żółto A później na czerwono .skasowany ponoć wilgoć czasami lubi sie zapalić żółty od pneumatyki ( dzwigienka od poziomowania ksenonow już zamówiłem zamiennik 40 zł ful.metal nie plastik .wentylatorek jakiś czasami słychać od dmuchawy ale czasami nie narazie nie przeszkadza aż tak bardzo.
~Tur
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Cała elektronika śmiga. Klima z Webasto i wentylacją postojową może i dziś stanowić wzorzec. Zawias pancerny(bez pneumatyki). Jedynie problem z czujnikiem temp. oleju był. Przez niego nie działa wskaźnik pierwszy z lewej - od temp. oleju właśnie. Choć tak samo objawia się też... awaria zamka maski.
~Maciek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Pare szczegolow, glownie spowodowane nienalezyta lub nieostrozna ekspoloatacja przez poprzedniego wlasciciela...ale to juz problem dealera ktory udzieli gwarancji na wszelkie naprawy i usterki (robocizna + materialy)
~jarema
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
usterki z komputera mogą zdenerwować , ale to przypadki , auto dobrze przygotowane do jady , szczególnire wymiana żarówek z przodu godne naśladowania.
~D
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Auto sprowadzone w super stanie. Chyba tylko nie działa obniżanie lusterka kierowcy przy cofaniu (o ile powinno, bo pasażera działa).
~KAMIL
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
ŁĄCZNIK STABILIZATORA OK 170ZŁ W SERWISIE I CZYSZCZENIE CZUJNIKÓW PARKOWANIA PO ZIMIE - DROBNOSTKA.
~dkacz36@poczta.onet.pl
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Użytkuję auto prawie od nowości i przez rok czasu 0 problemów
~abonio@op.pl
wszystko działa