Lista ocen Volkswagen Touran III 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2018 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flaszkens
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Ergonomia w grupie VW zawsze na 5, tzn 4 za nawigację, ale daję 5a powinno być 4.5, ale o tym dalej ;-). Wszystko na swoim miejscu, intuicyjne, nie przeładowane a tam gdzie trzeba to są pokrętła bądź przyciski. Komputer/wyświetlacz żwawy, nie przycina się , dobrze reaguje na dotyk, nawet w rękawiczkach. Jak się palec przybliży to już zwiększa ikony. Ogarnąć się w menu dosyć prosto. Zarządzanie mediami z karty SD proste z podziałem na foldery /...
~Wojteklubiauta
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Dla mnie to kawiarnia. Odpoczywam tutaj. Mogę jeździć godzinami i nie czuję specjalnego zmęczenia. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Ergonomia jest na prawdę świetna. Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. To auto naprawdę nadaje się do baaardzo długich podróży. Fotel Ergo Active z fotelami top komfort na prawdę dają radę. Warto tutaj dołożyć kilka zł, żeby je mieć.
~Tomasz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wygodny,duzo miejsca .Samochód wew niski i nie mieszczę kosiarki w całości muszę ją częściowo rozkręcać (rączkę). Dużo schowków praktycznych ale jeszcze nie do końca ogarniętych.
~Kon
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Tu bym się doczepił do kilku rzeczy bo przestrzeń jest duża ale wd mnie średnio wykorzystana
~Kon
~tomasz_urbanowicz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wygodne twarde siedzenia.Kręgosłup mnie nie boli -ustawienie lędzwi i wysokości to super sprawa.
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Fotele wygodne z regulacją lędźwi.Tylne fotele każdy
~luka
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu - obsługa intuicyjna
~Gda
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wszystko w zasięgu ręki. Jak w VW.