Lista ocen Volkswagen Touran III 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2018 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flaszkens
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogromna ilość miejsca. Zarówno dla kierowcy , jak i pasażerów. Tylni rząd kazdy fotel można osobno regulować pochylenie jak również przesuwać przód/tył. Z tyłu 3 isofixy na czym mi zależało. Szkoda tylko że wycieraczki nie chronią tunelu środkowego z tyłu - muszę coś wykombinować na to. Fotele abrdzo wygodne w wersji HighLine. Polecam Ergoactive dla kierowcy - podgrzewanie spoko + wysuwana część pod uda dodaje komfortu. Duży głęboki bagażnik...
~Wojteklubiauta
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Jestem dość dużym człowiekiem a bez problemu siedzę sam za sobą. Trzeci rząd siedzeń jest raczej dla mniejszych osób, ale na wcisk też wszedłem. Jako kierowca nie zamierzam więcej testować miejsca w tym rzędzie. W wersji 5 miejscowej siedzi się baaardzo wygodnie
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeń wielka choć auto niższe niż moje poprzednie Berlingo.W bagażniku dużo miejsca ale nisko.Nie mogę włożyć średniej kosiarki bez jej rozkładania.Jest to długie auto więc i bagażnik dłuższy oraz więcej miejsca dla 5+2 pasażerów w kabinie.
~Grzegorz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Pomimo hasła reklamowego, bardzo słabo się sprawdza w roli auta rodzinnego. Mój główny zarzut, to bardzo, ale to bardzo utrudnione wpinanie 3 fotelików dziecięcych w 2 rzędzie siedzeń. Po rozłożeniu 3 rzędu, tracimy bagażnik.
~Wolfgang
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Przepastne wnętrze chyba nikt nie bedzie narzekał no chyba ze cały czas w 5 osób i pakowanie jak na kemping to wtedy moze brakanc miejsca
~Kon
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Miejsca z przodu dość a w drugim rzędzie bardzo dużo. U mnie trzeciego rzędu brak a bagażnik i jego konfiguracja bardzo elastyczne
~Kon
~luka
dużo miejsca, wygodnie, Dla rodziny z 3 dzieci doskonale, dodatkowe schowki
~Gda
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Z przodu jak najbardziej OK , a z tyłu zewnętrzne fotele za bardzo blisko drzwi.
~tomasz_urbanowicz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Dużo miejsca z tyłu jak i w bagażniku.