Lista ocen Volkswagen up! (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jg
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
To moim zdaniem jeden z największych mankamentów upa. Przednie słupki są wręcz niebezpieczne - raz, przy lewoskręcie na skrzyżowaniu zdarzyło mi się, że idący równolegle ze mną pieszy "schował" mi się w słupku - choć zawsze bardzo zwracam na to uwagę. Na szczęście jechałem bardzo wolno i w ostatniej chwili zahamowałem. Naprawdę liczę na to, że słupki schudną w kolejnej generacji. Plus za przyzwoitej jakości reflektory pomimo...
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
jak we wszystkich nowych autkach słupki przednie są za szerokie... Ciekawostką dla mnie jest, że pierwszy raz prowadząc RScenicII potrafiłem cofać na mm i to w nocy, a tu nawet po paru miesiącach nie mam takiego komfortu. Pewnie kierowca ze mnie marny, skoro po 2 latach mam problem z cofaniem (odległoscią) w drugim aucie (kombi). Choć w Espero punkty skrajne czułem co do mm. Tak chyba teraz projektują, albo z wiekiem coraz mniej się adaptuje...
~dembi5
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Widoczność jest naprawdę dobra w każdym kierunku, jak dla mnie mogłoby być ciut większe lusterko wewnętrzne może to przyzwyczajenie ale nieraz trudno jest ogarnąć cały obszar tylnej szyby. Ze względu na kształt nadwozia tylna szyba podczas padów deszczu brudzi się w tempie ekspertowym ale o domena hatchbacków, wcześniej miałem sedana bez wycieraczki tylnej bo nie była tam potrzebna i jest to pewna zmiana. Widoczność jest dobra.
~baki126
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
W zasadzie trudno dzisiaj o równie dobrze przeszklone nowe auto - poniekąd to zasługa prostej linii nadwozia. Przednia szyba schodzi bardzo nisko, dzięki czemu widać i tak króciutką maskę. Podobnie boczne, zwłaszcza przednie. Z tylną lekko gorzej, ale tył Up!-a i tak jest prawie na wyciągnięcie ręki (dosłownie!). Czy przydałoby się dodatkowe okienko? Nie sądzę. I tak każdy tym autem wjedzie gdzie chce.
~AUTORYTETmORALNY
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Komfort najważniejszy jest w długiej trasie i tutaj auto spisuje się świetnie. Po mieście, kilka kilometrów, to można na gwoździech, więc nie sposób narzekać. Miejską jazdę UP!-em określiłbym jako męską ;) - trochę gokart, trochę zwrotna terenówka.
~romeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
duże okna z przodu i po bokach. z tyłu małe okienko - nie jest źle, ale to małe miejskie auto. Trzeba się przyzwyczaić do zintegrowanych zagłówków, przy cofaniu trochę ograniczają widoczność, na początku.
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Ładnie przeszklone ale zintegrowany zagłówek fotela pasażera zlewa się ze słupkiem B i jest duże martwe pole. Słupki A też jakieś takie szerokie, że potrafią ukryć auto na rondzie.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Jest bardzo dobrze, krótka maska i brak bagażnika za tylną szybą sprawiają, że manewrowanie tym samochodem w mieście jest dziecinnie proste.
~Hubert
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra. Przednia szyba mogłaby być poprowadzona wyżej, bo czasem nie widać świateł (ale można obniżyć fotel). Słupki A są spore.
~Hayabusamen
Hatchback 5d 1.0 BlueMotion Technology 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra dzięki dużym szybom. To auto 4 osobowe ale miejsca w kabinie jest sporo. Trochę za duże są przednie słupki.