Lista ocen Volkswagen Vento 1.8 75KM 55kW 1991-1998 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek z Bielawy, białe Vento z naklejką SCOTT
Sedan 1.8 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu Super:) z tyłu zapraszamy tylko dzieci( mam 176 cm wzrostu) a bagażnik to inny rozdział prawie 600 litrów robi swoje, trzeba się nieżle nagimnastykować żeby dosięgnąć coś z pod kanapy:D
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Vento to Golf z doczepionym kufrem więc nie można spodziewać się wielkiej przestrzeni we wnętrzu. Z przodu jest OK, z tyłu gorzej aczkolwiek można wygodnie podróżować w 4 osoby z pokaźnym bagażem :)
~dumny właściciel volkswagena vento
Sedan 1.8 75KM 55kW
przestrzeni z przodu nie brakuje,ztyłu terz nie ma co narzekać, na tylnej kanapie najlepiej jeździ się w dwójkę
~Andrzej.Chechlinski@doskomp.loldz.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Na fotelach przednich duuuużo miejsca z tyłu bez problemu zmieszczą się trzy osoby a i w 5 się dojedzie tyle, że nie za wygodnie
~Maciej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Wystarczająco miejsca z przodu, przeciętna ilość miejsca z tyłu i potężny bagażnik z tyłu.
~Ventilo
Sedan 1.8 75KM 55kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca, z tyłu jest już gorzej, szczególnie za mną mam 194 cm wzrostu
~tomala@poczta.ats.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
jak ktos jest "dlugi" i prowadzi to osoba za nim nie ma zbyt wiele miejsca, pozatym spoko
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Miejsca jest sporo ale bez rewelacji - w końcu to golf z kufrem.
~ziom
Sedan 1.8 75KM 55kW
mam 195 cm wzrostu ale na siedzeniu kierowcy mam luz reszta oprocz osoby za mna tez

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~VWajnert
Sedan 1.8 75KM 55kW
OK - dużo miejsca i olbrzymi bagażnik