Lista ocen Volvo 340 (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~msu@hot.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
wytłuczone uszczelki drzwi, szyb itp itd robią swoje, ale do około 100km/h jest w aucie ..cicho. Otwarcie szyb nie powodue wzrostu hałasu. Silnik niesłyszalny w kabinie na wolnych obrotach, a przy jexdzie z prędkością podrózną poprostu miło sobie mruczy (tez nie głośno). Jest to stara gaźnikowa jednostka i nie kreci się tak wysoko jak 16-to zaworowe jednostki więc pomruk jest bardziej zblizony do basowego niż nieprzyjemnego świszczenia....
~Pepek
Sedan 1.4 70KM 51kW
Mata bitumiczna, pianka, warstwa gumy, gruba wykładzina. Ściana grodziowa - mata + materiał wyciszający. Do 100km/h bardzo dobrze. Powyżej tej przędkości powietrze opływające samochód staje się nieznośne.
~winetoo
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Lata robią swoje i w środku nie jest ja w limuzynie. Bardzo już słychać silnik i wiatr. Przez chwile miałem uszkodzoną rurę wydechową i okazało się że brzmi jak rasowa V6 :)
~www.arch444@wp.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
pytanie czy dobrze jest niesłyszeć silnika tak jak w skodzie superb? diesel jest głośny...ale w środku auta nie męczący,tak ze cicho grające radio słychać o.k.
~jasiu
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Jak na taki przebieg całkiem nieźle, choć coś świerkało po prawej stronie deski. jakieś przedmuchy (?) Jednak wiele nowych samochodów jest wyciszonych zdecydowanie gorzej.
~Swanty; swanty[at]tlen.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
Zdecydowanie ciszy w kabinie nie pomaga nieszczelny wydech (spawany we własnym garażu). Poza tym jadąc słyszę nad uchem szum przez uszczelkę lewych drzwi.
~Kadziu
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
niestety tu jest maly minus.mianowicie troche hałaśliwy wal idacy pod podwoziem przez srodek auta.ale da sie z tym jezdzic:)
~bishop
Sedan 1.7 80KM 59kW
Slabe wyciszenie, silnik bardzo dobrze slychac wewnatrz, a powyzej 100km/h dodatkowo szumy oplywajacego powietrza.
~Piotr J.St.Wola
Sedan 1.4 63KM 46kW
ma 22lata,ale jest przyzwoicie,nawet na dlugich trasach,plastiki tylko trzeszcza,no i zawieszenie na naszych "swietnych"drogach.
~szuwarek75@gazeta.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
Niestety - u mnie silnik (układ wydechowy ?) wyje ze znaczącą siłą. Niedługo wymieniam tłumik, może coś się poprawi