Ocena kierowcy - Volvo 850 Kombi

Rok produkcji 1994
Okres użytkowania: 5 lat
Volvo 850 Kombi 2.3 T5 225KM 165kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : nie wiem czy kupię autko poniżej 200km
rewelacja, nisamowite przyśpieszenie,już od 2000 obr\\min można poczuć to 210 km bo tyle zostało po pomiarach na hamowni olej pali ok 1l 2500
cięko w miarę wchodzi 1 bieg ale ponoć po latach ten typ tak ma reszta okno może 5 powinna być dłuższa jak na tą moc
za cięzko pracuje wspomaganie mogło być lepiej na parkingu przed marketem trzeba pokręcić i już się czuje nadrabia promieniem skrętu no i zawieszenie trochę za sztywno zestrojone
może być
klimatyzacja wydajna chć ponoć przy 30st upale w korku w słońcu na tylnej kanapie nie było już komfortowo ja nie wierzę bo szron z kratek leciał ogrzewanie jak na nasz klimat dobre ale szwedzi marzną do -10 kierowca krótki rękaw ale z uwagi na przestrzeń do ogrzania już za plecami nie jest idealnie
no tutaj to 6
cicho w granicach średnich obrotów wyżej gwizd turbiny przeszkadza nie wiem może ja tak mam tylko ale to jest denerwujące
i tutaj już nie tak wesoło od 100km\\h 8l, 130 10l ,150 13l 170 16l 200 19l to są pomiary robione przez 160 tys wszystko mam zapisane pół europy zjeżdziłem i tak jest w mieście wychodzi 16l a co się popsulo NIC KOMPLETNIE NIC nie liczę oczywiście wymian klocków tarcz oleju pasków itp wszystko gra jak należy założylem instalacj gaz 2004 za 5 tyś
Volvo 850 Kombi