Lista ocen Volvo 960 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Fotele skórzane mimo przejechanych 320 tys. km wyglądają idealnie - skóra nie jest popękana, wytarta. Fotele są sprężyste i siedzi się na nich bardzo przyjemnie. Ilość miejsca, zarówno z przodu jak i tyłu, jest wystarczająca, choć trzeba uczciwie przyznać, że auto tej wielkości mogłoby dysponować jeszcze większą ilością miejsca. Ale i tak 4 osoby podróżują w komfortowych warunkach.
~euthanato
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Fotele są absolutnie genialne. Rzadko zdarzają się samochody, którymi pokonujesz 500 km i nie nie chce ci się z nich wysiadać. Na zewnątrz pada deszcz, a ty słuchasz muzyki z 8 kolumn, jest ciepło i przytulnie, a najchętniej to chciałbyś zawrócić i pojechać kolejne 500 kilometrów. Minus za plastik, który skrzypi przy fotelu kierowcy (po podklejeniu, plastikowy "świerszcz" umarł)
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Jak na auto tej wielkości powinno być lepiej. O ile z przodu jest ok, o tyle z tyłu jest przeciętnie. Szczególnie drażni ilość miejsca na nogi, a dokładnie na stopy. Przednie fotele są skonstruowane w taki sposób, że nie można wsunąć stóp pod nie. Bagażnik obszerny, o regularnych kształtach.
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V 190KM 140kW
ta maszyna ma 5 metrów. O braku miejsca na nogi nie może być mowy. Ja mam 185cm wys. i nie odsuwam fotela do końca. Bagażnik to olbrzym. Przewoziłem już cały tapczan w środku. Po położeniu tylnych foteli jest 2m długości.
~Mateusz
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
Samochód jest niezwykle przestronny i posiada bardzo wygodne wręcz kanapowe fotele. Jeżeli chodzi o przestrzeń bagażową to chyba nie trzeba go reklamować.
~Knight
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Tutaj niestety tylko przeciętnie, z przodu jest elegancko, natomiast z tyłu jak na tą klasę samochodu zdecydowanie za ciasno.
~jarektoifl@yahoo.com
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Dla kierowcy i pasazera genialnie,z tylu juz mniej przestrzeni na nogi,ale za to kanapa w skorze piesci dupke pasazerow.
~janusz
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
często się zdarza ,że samochód duży ,a w środku jak w kajaku, w 960 gdyby ktoś narzekał na brak przestrzeni to po prostu grzeszy.
~Rysiek
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
Ja już mówiłem jak w domu na kanapie. Miesce dla czteroosobowej rodziny, bagaży i dużego psa.
~turboPL
Kombi 2.0 i 16V 190KM 140kW
oczywiście z tyłu nie ma za wiele miejsca ale ja tam i tak nie jeżdżę :-)