Lista ocen Volvo 960 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~euthanato
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Zakupiłem samochód za 13tyś zł dwa lata temu. Póki co,- nie planuje sprzedaży przez najbliższe 2,3 lata, ponieważ suma jaką bym otrzymał na mój egzemplarz (pewnie ok 10 tyś) nie znalazłbym równie ciekawej propozycji. W poruszaniu się Volvo jest coś z magii, - potem wszystkie inne marki wydają się śmieszne i jakieś takie "niepełne". Dlatego, jeśli miałbym się przesiadać, to na S 80, chcę tylko zaczekać, aż ceny spadną do 16-18 tyś. Dlatego...
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Mój przypadek był dość wyjątkowy i stosunek ceny do jakości nie będzie obiektywny, bo auto kupiłem za śmieszne pieniądze - kosztował mnie tyle co przeciętny rower, więc jak dla mnie stosunek ceny do otrzymanej jakości, był nie do opisania. Przeglądając ogłoszenia rozrzut w cenach aut jest duży i nie ma tu znaczenia rok produkcji, a jedynie stan auta. Dobre egzemplarze stają się coraz droższe, te najlepsze kosztują już nawet 20 tys. zł. To...
~Mateusz
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
Jakość jest już legendarna i nie ma w tym ani odrobiny przesady. Aktualne ceny są śmiesznie niskie. Jeżeli uda nam się tylko znaleźć egzemplarz w przyzwoitym stanie to satysfakcja gwarantowana! Nie polecam kupowania egzemplarzy z instalacją LPG ponieważ są one na ogół w kiepskim stanie i były ciężko eksploatowane. Jeżeli już chcemy auto z LPG to lepiej kupić bez instalacji i zamontować ją, oczywiście w grę wchodzi tylko sekwencja!
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V 190KM 140kW
Ja kupiłem tanio, ale wiem teraz, że to była okazja. Trudno znaleźć w Polsce zadbany egzemplarz. Za granicą również. W całej europie jak się włączy wszystkie portale i przejrzy to może się znajdzie dosłownie 2-3szt. i zazwyczaj w sedanie. Za dobry stan trzeba zapłacić pow. 3000euro. Za bardzo dobry i 5000euro. W Polsce na portalach pojawia się przez cały rok 1-3szt.
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Auto nie należy do najtańszych aut w swoim wieku, raczej do tych droższych. Ale jest solidne i nie rdzewieje, a to duży atut. Zazwyczaj mają bogate (w zasadzie pełne) wyposażenie. Inna sprawa, że rzadko kiedy wszystko działa.
~michal
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Uzywane egzemplarze sporo kosztuja ale jezeli trafimy na dobry i zadbany egzemplarz (nie wypicowany przez handlarza) to pojezdzimy dluzej niz niejednym nowym samochodem
~mikuś łodź
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
nowy szybko traci na wartości , ale za niewielką kase można jeżdzić luksusową sportowa limuzyną z klasycznym wyglądem i sportowym zacięciem (około 9 sek.100km/h)
~jarektoifl@yahoo.com
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Tani w zakupie,duzo tanszy niz niemieckie limuzyny,bo malo popularny,ale to jest Volvo.Rzadowa gablota,ktora mozna jechac do pracy i do slubu:)
~andrzej740
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Nie ma lepszego auta za porównywalne pieniądze. Może będzie bardziej oszczędne, może ładniejsze (rzecz gustu), ale nie będzie tak niezawodne i bezpieczne.
Dziennik kosztów dla Volvo 960
11,4
16,1
~Rysiek
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
Takie auto można mieć juz za niecałe 20000 więc proszę mi powiedzieć jaka jest alternatywa. Uzywane dełu czy fabia? :)