Lista ocen Volvo 960 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V 190KM 140kW
Tutaj to 6. Dmuchawa ma 5 biegów. Max wykorzystywałem do 4. Urywa głowę jak jest na 5. Dodatkowo klimatyzacja włączona i nie ma mowy o parowaniu szyb nawet tych w bagażniku kombi. Kombi w tylnych nadkolach ma wyjścia nadmuchu na szyby w bagażniku. Ogrzewanie to 2-4minuty i już ciepełko leci. poza tym podgrzewane siedzenia w standardzie.
~Mateusz
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
Ogrzewanie jak na Szweda przystało jest bardzo wydajne, samochód nagrzewa się bardzo szybko (nawet w największe mrozy) i jest w nim bardzo ciepło. Klimatyzacja jest bardzo wydajna, skutecznie chłodzi ten duży samochód w największe upały. Stary klimatronik spisuje się bardzo dobrze. Jedynie czasem występują usterki pneumatycznej regulacji nawiewu.
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
To jest jedna z najmocniejszych stron Volvo - w zimie po przejechaniu pół km w aucie jest już ciepło, a po 2 km gorąco. W lecie jeszcze nie wiem - klima mi nie działa, być może jest mało czynnika, być może coś nawaliło - po jej naprawię będę wiedział jak jest z chłodzeniem w upalnie dni.
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Doskonale. Rewelacja. W aucie przy dużym mrozie (poniżej -20 stopni) robi się ciepło po przejechaniu kilkuset metrów. Nie spotkałem się z czymś takim. Chłodzenie również wystarczające, choć klima akurat u mnie nie działała.
~Knight
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Żaden inny samochód tak szybko się nie nagrzewa. Co do klimatyzacji to działała elegancko, ale tymczasowo nie działa. Nie miałem czasu jeszcze się tym zająć
~Kasia
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
ogrzewanie zwane jest przez nas "piecykiem" zimą w kilka minut w samochodzie panuje komfortowa temperatura
~jarektoifl@yahoo.com
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
W zimie troszke dluzej sie nagrzewa niz zazwyczaj,ale nie wiem czy to nie wina termostatu,moze nalezaloby juz wymienic:)
~andrzej740
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Kto by kupił w Szwecji auto z kiepskim ogrzewaniem ? Duża popularność aut w USA - to także sprawna klimatyzacja.
~jdan@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
szkoda,że nie ma żaluzji chłodnicy .W zimie nie uzyskuje dobrej temperatury silnika i ogrzewania
~darek-adach@wp.pl
Kombi 3.0 i 24V 204KM 150kW
szybko i dobrze sie nagrzewa jak również chłodzi , w automacie przy klimatroniku bardziej efektowniej