Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d (58) - Silnik

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CHWDPisowi
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Przejechał prawie 300 000 bez remontów i awarii w trasie, dynamika wystarczająca do jazdy mieszanej i po mieście. Super ekonomia a nie pseudooszczędnie silniki 1,4 które palą tyle samo a są wolniejsze, głośniejsze i mało trwałe
~Celinka
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
nie ma 5 bo wole mocniejsze auta, + za bezawaryjność, za kulturę pracy, za brak g.... osprzętu typu turbo etc, w połączeniu z dobrym gazem spisuje sie rewelacyjnie i w jeździe mieszanej nie przekracza 10l/100km LPG
~matti
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
silnik pracuje porządku ale jest bardzo czuły na paliwo mam diesla i zgasł mi nie reagował na pedał gazu zapalił sie checkpoint błąd był z pompy paliwa i filtra paliwa tak ze tylko można tankować paliwo w dobrych stacjach
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jak na diesla bardzo cichy. Miałam okazje jeździć fordem focusem z tym samym silnikiem, jednak (może przez budowę auta) w volvo wydaje sie bardziej dynamiczny. Ogólnie żadnych powodów do narzekań ;->
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Nie jest demonem szybkości ale wzorowa elastyczność. Na 3 biegu można jechać od 30 km/h. Powyżej 120 km/h robi się głośny. Poza tym trwały i tani w utrzymaniu.
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
W mojej wersji nie narzekam na jakie kolwiek wady i problemy. Silnik ładnie i cicho chodzi ładnie pogwizduje jak by miał turbo. Brak zastrzerzen. Zasada jest jedną jak kto dba tak ma.
~Przemek
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Silnik brzmi jak połączenie boksera i V8- rewelacja! Auto przyspiesza jak benzyna, inaczej niż tdi, im wyżej się kręci tym więcej mocy. Przy tym spala 7 l/100km
~Aga
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Mam wrażenie, że na niskich obrotach coś jakby nierówno pracował, choć dla obrotomierza jest to niezauważalne, serwis też mówi, że wszytsko jest ok. Może to jednak tylko wrażenie:))
~Andrew
Hatchback 3d 2.5 T5 230KM 169kW
Elastyczny, bardzo cichy silnik, przy mocniejszym dodaniu gazu przyjemnie mruczy, słychac tez w tle rozkręcjajacą się turbinkę. Dla mnie silnik mógłby być nawet bardziej głośny.
~Pedersen
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Silnik od focusa jest za slaby auto wyłącznie do poruszania się po mieście slabe przyspieszenie.Jak sie otworzy maskę widzimy tylko plastik :kolektor,pokrywa zaworów
Volvo C30 Hatchback 3d