Volvo C30 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volvo C30

lista silników Volvo C30

Oceny Volvo C30

6% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.03.2007 01:17:20 przez

Co tu duzo mowic, jak dla mnie - fantastyczny samochod. Bezpieczny, szybki i malo pali. Jest wystarczajaco niewielki i zwrotny, zeby jazda po miescie nie sprawiala problemu, a z drugiej strony wystarczajaco duzy, zeby zapewnic wygode i komfort. Z charakterem i sliczny. Samochod dla kobiety, jednym slowem :-) Nie da sie jednak ukryc, ze nie jest to samochod na rodzinne wyjazdy z dwojka dzieci, psem, namiotem, kajakiem i rowerami...

dodano 28.12.2013 15:56:32 przez

Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.

dodano 28.12.2013 15:55:36 przez

dodano 28.12.2013 15:54:30 przez

dodano 09.08.2012 13:30:16 przez

Auto prowadzi sie bardzo dobrze. Co mnie najbardziej zaskoczylo to to ze w momecie kiedy siedasz do tego auta i zaczynasz jechac masz wrazenie ze znasz to auto od wielu lat. Prowadzi sie niesamowicie dobrze, delikatnie co nie zmiania faktu ze narwanie jest strasznie :) i nie wiem czy da sie jezdzic tym autem calkiem normalnie.

dodano 10.05.2011 17:18:15 przez

Ogólnie fajne auto, wygodne, dużo miejsca w środku. Jednak poważnym minusem jest duże spalanie i stosunkowo mały bak - na 1 baku po mieście i w trasie mniej więcej też można zrobić nieco powyżej 400km, to trochę mało... Serwis też nie najtańszy

dodano 25.10.2007 01:30:46 przez

Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)

dodano 22.09.2009 19:42:44 przez

Jest to moje kolejne nowe auto z salonu i jak do tej pory najlepsze Bez ukrytych lub nabytych wad Choć serwis widze codziennie to go nie odwiedzam No może raz bo złamałem tylną wycieraczke Koszt w serwisie 63 zł

dodano 20.04.2013 11:06:21 przez

ogólnie samochód bardzo wygodny dla czterech osób no ale jechac nim na wakacje byłem z kolega w Chorwacji to niestety tylnie siedzenia tzreba bylo złożyc na bagarze zwykła jazda dla 4 osób super wakacje 2 osoby

dodano 10.03.2010 22:35:56 przez

Fantastyczny design. Autko jest w najnowszym wydaniu z pakietem stylizacyjnym i w kolorze orange flame. Jest cudne.Wcześniej miałam almerkę w pakiecie sport. Też była fajna, ale c30 jest po prostu super

Kierowcy, którzy oglądali Volvo C30, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volvo C30

Przeczytaj o Volvo C30

Elegancja surowości
Elegancja surowości Volvo zbudowało swoją renomę na dużych, komfortowych i bezpiecznych rodzinnych limuzynach. Skoro jednak nawet Mercedes i BMW zaczęły produkować małe auta trzeba było stworzyć model bardziej przyjazny miastu. C30 to zgrabny hatchback o długości 426,6 cm, szerokości 178,2 cm i wysokości 144,7 cm, z rozstawem osi 264 cm. Kompaktowy samochód ma interesujący styl, zdefiniowany głównie przez tylną część z wysokimi kloszami tylnych lamp obramowującymi klapę bagażnika. Jest ona o tyle nietypowa, że to w całości szyba, wchodząca dość głęboko w zderzak.

Volvo C30 53