Volvo C30 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volvo C30
lista silników Volvo C30
Ukryj

Oceny Volvo C30

6% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.03.2007 przez

Co tu duzo mowic, jak dla mnie - fantastyczny samochod. Bezpieczny, szybki i malo pali. Jest wystarczajaco niewielki i zwrotny, zeby jazda po miescie nie sprawiala problemu, a z drugiej strony wystarczajaco duzy, zeby zapewnic wygode i komfort. Z charakterem i sliczny. Samochod dla kobiety, jednym slowem :-) Nie da sie jednak ukryc, ze nie jest to samochod na rodzinne wyjazdy z dwojka dzieci, psem, namiotem, kajakiem i rowerami...

dodano 28.12.2013 przez

Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.

dodano 09.08.2012 przez

Auto prowadzi sie bardzo dobrze. Co mnie najbardziej zaskoczylo to to ze w momecie kiedy siedasz do tego auta i zaczynasz jechac masz wrazenie ze znasz to auto od wielu lat. Prowadzi sie niesamowicie dobrze, delikatnie co nie zmiania faktu ze narwanie jest strasznie :) i nie wiem czy da sie jezdzic tym autem calkiem normalnie.

dodano 10.05.2011 przez

Ogólnie fajne auto, wygodne, dużo miejsca w środku. Jednak poważnym minusem jest duże spalanie i stosunkowo mały bak - na 1 baku po mieście i w trasie mniej więcej też można zrobić nieco powyżej 400km, to trochę mało... Serwis też nie najtańszy

dodano 25.10.2007 przez

Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)

dodano 08.01.2015 przez

Rewelacyjne auto ze świetnym silnikiem + przepiękna linia i b. dobre materiały wykończeniowe w kabinie. Zastanawiałem sie nad Audi A3 i BMW 1 ale były 10-15 tys. droższe i b.trudno o zadbany egzemplarz z wiarygodną historią

dodano 22.09.2009 przez

Jest to moje kolejne nowe auto z salonu i jak do tej pory najlepsze Bez ukrytych lub nabytych wad Choć serwis widze codziennie to go nie odwiedzam No może raz bo złamałem tylną wycieraczke Koszt w serwisie 63 zł

dodano 20.04.2013 przez

ogólnie samochód bardzo wygodny dla czterech osób no ale jechac nim na wakacje byłem z kolega w Chorwacji to niestety tylnie siedzenia tzreba bylo złożyc na bagarze zwykła jazda dla 4 osób super wakacje 2 osoby