Volvo C30 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volvo C30
lista silników Volvo C30
Mniej

Oceny Volvo C30

7% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 08.06.2016 przez

Bylem bardzo mile zaskoczony po pierwszej jezdzie probnej. Silnik 1.6 kojarzyl mi sie raczej z taczka a okazalo sie, ze calkiem przyzwoicie sobie radzi z tym hatch'em. Nie jest to demon predkosci i nie wbija w fotel ale spokojnie pozwala wyprzedzic a rozbujanie go do 160 na godzine nie stanowi wiekszego problemu. Maly minus za podjazd pod strome wzniesienia - tu odczuwalny brak mocy. Auto prowadzi sie znakomicie. Jezdze nim po kretych i waskich irlandzkich drogach. Sprawnie wchodzi w zakrety i nie wyrzuca go na drugi pas. Mimo swoich niewielkich rozmiarow, nie ma tu efektu platikowego auta. W wersji R design zdobyl moje serce. Dodatkowy plus za brzmienie audio. Kolejne volvo na pewno bedzie z mocniejszym silnikiem, zeby dostarczyc sobie jeszcze wiecej wrazen.

dodano 23.09.2015 przez

Na razie działa efekt nowości. Samochód jest bardzo efektowny, szczególnie na wyjątkowych, białych felgach 17 cali. Przestronność z przodu bez zarzutu, z tyłu do 185 cm wzrostu dosyć wygodnie, ja nie jechałem. Nawet niewielki bagażnik okazał się bardziej pojemny niż się spodziewałem. Skomplikowany mechanizm odsuwania foteli przy wsiadaniu do tyłu. Wysoka jakość materiałów i bardzo wysoka kultura pracy silnika i zawieszenia. Niezła dynamika nie okupiona spalaniem. Czas pokaże jak będzie w dalszej eksploatacji.

dodano 02.03.2007 przez

Co tu duzo mowic, jak dla mnie - fantastyczny samochod. Bezpieczny, szybki i malo pali. Jest wystarczajaco niewielki i zwrotny, zeby jazda po miescie nie sprawiala problemu, a z drugiej strony wystarczajaco duzy, zeby zapewnic wygode i komfort. Z charakterem i sliczny. Samochod dla kobiety, jednym slowem :-) Nie da sie jednak ukryc, ze nie jest to samochod na rodzinne wyjazdy z dwojka dzieci, psem, namiotem, kajakiem i rowerami...

dodano 28.12.2013 przez

Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.

dodano 26.04.2015 przez

Piękna linia zewnętrzna, dodatkowo mam u siebie ospojlerowanie R-line, które tym bardziej podkreśla "magiczną" linie auta. Super zawieszenie, wykonanie wnętrza 10/10, zazwyczaj bardzo bogate wyposażenie auta. Silnik poezja, brzmienie genialne, dobra dynamika, spalanie spore, ale akceptowalne przy tej pojemności. Kupiłbym jeszcze raz, ale tym razem z najmocniejszym silnikiem.

dodano 09.08.2012 przez

Auto prowadzi sie bardzo dobrze. Co mnie najbardziej zaskoczylo to to ze w momecie kiedy siedasz do tego auta i zaczynasz jechac masz wrazenie ze znasz to auto od wielu lat. Prowadzi sie niesamowicie dobrze, delikatnie co nie zmiania faktu ze narwanie jest strasznie :) i nie wiem czy da sie jezdzic tym autem calkiem normalnie.

dodano 10.05.2011 przez

Ogólnie fajne auto, wygodne, dużo miejsca w środku. Jednak poważnym minusem jest duże spalanie i stosunkowo mały bak - na 1 baku po mieście i w trasie mniej więcej też można zrobić nieco powyżej 400km, to trochę mało... Serwis też nie najtańszy

dodano 25.10.2007 przez

Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)