Oceny Volvo C30 Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volvo C30 Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW 2006-2010

~Adi
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Bardzo fajne, szybkie i bezpieczne auto. Auta nie mam juz kilka lat, a pisze te ocene poniewaz po sprzedazy dalem ocene negatywna, a po kilku nastepnych autach stwierdzam ,ze c30 to super auto dla max 2 osob.Poprzednia negatywna opinia wynikala z awarii komputera i drogiej naprawy, ale tez samochod byl sprowadzany z Niemiec i pewnie stad ta awaria. Kazdemu polecam TYLKO AUTA Z POLSKICH SALONOW.
~Mac
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
To dobre auto, ale dla kogoś kto nawija dużo kilometrów, może się okazać drogi w utrzymaniu
~dj_pepe1@o2.pl
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Idealny samochód dla singla lub pary. Dla osób lubiących się wyróżniać.

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Silnik brzmi jak połączenie boksera i V8- rewelacja! Auto przyspiesza jak benzyna, inaczej niż tdi, im wyżej się kręci tym więcej mocy. Przy tym spala 7 l/100km (Silnik)
Volvo C30 Hatchback 3d