Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 185KM 136kW 2005-2010 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~erder
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Zawieszenie dobze zestrojone ale ciut twarde chodziaz moze u mnie jest takie odczucie mam odmiane sport pewnie mam twarsze zawieszenie lub przez kola mam 225/45/17 ,ale ludzie lubiacycy sportowa jazde bede zadowoleni.Wchodzilem w rondo pare razy z duza szybkosca tz. az do ingerencji ESP samochod bardzo przewidywalnie sie prowadzi i pewnie mimo przedniego napenu i ciezkiego silnika z przodu (mam tez dobre opony michelin sport SP2)
~Kamil.B
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Średnica zawracania to jakiś żart. Wiem że wszystkie volvo zawracają dość słabo ale ten samochód nie jest w stanie zawrócić tam gdzie zawracam zestawem z naczepą. Do tego obcierające opony o wachacze i nadkola. Zawieszenie jest twarde jak w taczce i gdyby nie porządne fotele to można by sobie wybić zęby przy nierównościach poprzecznych. Przeguby wydają dziwne dzwięki od czasu do czasu.
~volvos60r6
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
S60 trzyma sie drogi jak przyklejone.Zasluga jest wielowachaczowe zawieszenie.Wymiana tulei niejest kosztowna gdyz sa one wymienne.W innych autach trzeba wymieniac cale wachacze.Koszt w zaleznosci od producenta to od okolo 30zl/szt.Z przodu potrafi ulec wybiciu poduszka amortyzatora-slychac metaliczny stukot[40zl/szt/.Mankamentem jest promien skretu.
~Adam
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
I tu jest kilka mankamentów: 1. Promień skrętu; da się z tym żyć, ale inni potrafią lepiej; 2. Mało precyzyjny (gumowaty) układ kierowniczy, nie dający do końca czucia co się dzieje z kołami; Zawieszenie to kompromis pomiędzy komfortem a pewnością prowadzenia... drogi trzyma się jak przyklejone, pomimo bardzo ciężkiego przodu.
~Damian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
manewrowanie w miescie pozostawia wiele do zyczenia poniewaz promien skretu jest maly, natomiast na autostradzie autko prowadzie sie swietnie, calkiem dobrze znosi nierownosci i koleiny nawet na 17 calowych kolach...
~Robert
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jest wygodnie i przewidywalnie. Niestety, nie ma zadnego charakteru, więc tylko 4 punkty. Ani sport, ani kanapa. Nudy, ale moze komus to pasuje.
~Marek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi. Jest komfortowe, nie za sztywne a z drugiej strony nie pływa jak kanapa. Odpowiednie jak na nasze polskie standardy drogi.
~Chäspu
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Niestety można by było lepiej, ale nie jest źle. Mogę spokojnie polecić, ale będę zawsze mówił że szału nie ma
~Chief
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
W miarę sztywny na zakrętach, ale nie uciążliwy na trasie. Poziom komfortu w miarę wysoki.
~profilANT
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
samochod prowadzi sie jak po sznurku... trzeba jednak pamietac ze to nie jest auto na wyscigi po miescie ...