Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 185KM 136kW 2005-2010 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
REWELACJA! Samochód nie posiada pełnego webasto a jedynie tzw. wstępne ogrzewanie do układu chłodzącego. Nie zwiększa to jakoś specjalnie spalania a działanie jest niesamowite. Mój poprzedni samochód tj. Opel Vectra C z silnikiem 2.2dti w zimie potrafił się nie rozgrzać nawet przez 20km jazdy. Termostat był rzekomo ok. Serwis twierdził że ten typ tak ma. Ratowałem się tekturką przed chłodnicą. Volvo po przejechaniu 1-2km dmucha ciepełkiem....
~mkrex
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Klima ok. Ogrzewanie kiepskie. Tej zimy temperatury były do -30 stopni C więc ciepło miałem w aucie jak przejechałem 15 km czyli jak podjechałem do roboty i trzeba było wysiadać. Ale to kolejny urok diesla. Niezależnego ogrzewania brak.
~volvos60r6
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Po uruchomieniu auta i po przejechaniu paru kilometrow w srodku robi sie przyjemnie cieplo zima,a latem klimatyzacja zaczyna dzialac blyskawicznie.Duzym plusem sa umieszczone w srodkowych slupkach nawiewy dla pasazerow siedzacych z tylu
~Adam
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Nic dodać, nic ując :) Jak to szwed - w zimie grzeje, w lecie chłodzi; do tego bardzo wydajnie i cicho. System poprawy powietrza sprawuje się rewelacyjnie, a nawiewy w środkowych słupkach to świetne rozwiązanie.
~Damian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
klimatyzacja dziala bez zarzutu, sterowanie nie sprawia zadnych problemow, bardzo dobrze dzialaja nawiewy dla pasazerow z tylu zarowno na nogi jak i ze slupkow... podgrzewane fotele sa rowniez bardzo pomocne...
~barbapapa
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Świetna klima, dobre ogrzewanie. Niestety nieco wtopiłem- nie przypuszczałem, ze w wersji momentum mogą dać lusterka bez ogrzewania. Późna jesień na terenach wilgotnych, podmokłych jest wtedy lekkim problemem
~Chief
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Bardzo szybko sie nagrzewa dzięki fabrycznemu Webasto, dodatkowo funkcja osuszania przedniej szyby działa genialnie i w ciągu kilkunastu sekund możemy się cieszyć świetną widocznością.
~Chäspu
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Mógłby delikatnie szybciej się nagrzewać. Przy 0st trzeba zrobić około 8km (50km/h) żeby poczuć ciepło, ale tam jest 11 litrów płynu...
~Robert
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Klasa. Szybko grzeje, potężnie chłodzi. Plus za podgrzewane fotele i nawiewy w słupkach B na tylną kanapę.
Dziennik kosztów dla Volvo S60 I 2.4 D5 185KM 136kW
7,8
~Kamil.B
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Żadnych zastrzeżeń. Dość szybko się nagrzewa i poprawnie chłodzi w całej przestrzeni auta.