Ocena kierowcy - Volvo S80 II Sedan

Adrian, 12 lat temu
Silnik 2.4 D5 185KM 136kW
Rok produkcji 2007
Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik jest rewelacyjny :) kocham ten dźwięk i jak na ta moc, małe spalanie
w tym temacie, ocena na 5. Doskonała linia, komfortowe fotele, dużo przestrzeni i schowków. Nawigacja we volvo jest dobra, doprowadzi zawsze do celu :) - najnowsze mapy ... silnik jest super. MARKA GODNA UWAGI, zasługuje na ocene 5. Zainteresowani klienci tym modelem, sami sprawdźcie ten model :) powiem tak, po długiej podróży nie chcę się z niego wysiadać :) komfort na 6. pozdrawiam !!!
podoba mi się praca silnika diesla 5-rzędowa, i to brzmienie :) oczywiście polecam, średnie spalanie koło 9 litrów, więc na klasę samochodu to jest dobry wynik :) zależy jak się jeździ, można nawet osiągnąć 7 - 8 litrów (jazda emerytów)
pracuję znakomicie, wersja manual :) biegi wchodzą szybko i leciutko.
układ jezdny spisuję się dobrze, kontrola trakcji jest bardzo dobra. niedługo pierwsza wymiana koncówek drążków, ale przecież na polskich drogach to normalne :) heh
przejeźdźcie się a sami zobaczycie, dla mnie super, światła w tym modelu wykańczają - DUŻY PLUS za to :) a drogowe to normalnie bajka :)
jak zwykle we volvo, wszystko poukładane, tacy już są Szwedzi, od lat ta sama projekcja klawiszy więc jak to może się mylić :) Dźwięk w samochodzie to poezja dla ucha :) warto mieć najwyższy system audio
wentylacja i ogrzewanie - przyznaje 5 ponieważ w przeciągu kilku minut we wnętrzu auta jest cieplutko, nie trzeba długo czekać zanim się nagrzeje. temperatura na zewnątrz z rana koło 5 stopni a u mnie cieplutko jak w domku :)
nie narzekam, samochód ma sporo miejsca dla kierowcy jak i dla pasażerów z tyłu :) fotele bardzo komfortowe. W długich trasach człowiek się nie męczy. Najlepsze wśród konkurencji, nawet ostatnio o tym czytałem artykuł :)
tutaj będzie 5 moim zdaniem, mi nie przeszkadza dźwięk auta wewnątrz (buczenie 5 cylndrów). Jestem tego zdania że trzeba słyszeć silnik własnego auta, bo to jest coś pięknego, ale każdy ma własne zdanie...
serwisuję w niezależnym serwisie, przeglądy i ewentualne sporo tańsze na oryginalne zamienniki. zużycie paliwa dobre jak na masę i moc tego auta. moje średnie zużycie paliwa to 8 litrów.
jakość materiałów użytych w tym samochodzie jest spokojnie godna uwagi, nie znajdziemy tu jakiegoś bubla. Cena również OK. stosunek jakość/cena daje 5.
od czasu do czasu poskrzypują sobie plastiki, ale nie za głośno więc nie jest źle. Rzadko ale jednak. powinni to poprawić w nowszych wersjach

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 185KM 136kW [l/100km]

7,7