Ocena kierowcy - Volvo S80 II Sedan

Bloody200, 5 lat temu
Silnik 2.4 D5 185KM 136kW
Rok produkcji 2007
Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Najchętniej zaznaczyłbym wszystkie opcje :) Naprawdę to jest chyba mój najlepszy samochód
Układ elektryczny : Ot nie wiem dlaczego, ale obie żarówki w obrysówkach przednich były spalone i tyle, czyli nic
Pożądny samochód i szczęśliwie, mimo przebiegu bezawaryjny:) Miałem delikatne zdeżenie : to co miało się zgiąć, zaabsorbować to zdeżenie to się poddało, natomiast póżniej mój samochód zaczął przesuwać audi a4 avant, które mi wyjechało ... Koniec końcowi nikomu nic się nie stało, ale co mnie naprawdę ucieszyło córeczce siedzącej na tylnej kanapie nawet laptop nie zsunął się z kolan, a w audi koło tylne się zgięło, złamało, wahacz poddał się jak i sporo tylnego boku samochodu. Rzeczoznawca nie ukrywał zaskoczenia oglądając zdj. aut.
Zajebisty! Mocny, wspaniale brzmiący i oczywiście bardzo szybko reaguje na pedał gazu. Kręci się naprawdę super!
Bardzo dobrze przekłada biegi i spokój z kołem dwumasowym :) Fakt przy automacie koniecznym jest wymiana oleju skrzyni oraz filtra co jest kosztowne, ale bez przesady, tragedii również nie ma
Rewelacja Bardzo dobrze trzyma się w łukach! Samochodem X zjeżdżałem z eSki (ograniczenie 40) max jaki osiągnąłem to 85 km/h, natomiast volvo wyjechałem z prędkością 130km/h
Tutaj również nie mogę złego słowa powiedzieć. Po tej delikatnej stłuczce maska się lekko załamała i cisła nareflektor - myślę co tam i tak jest do wymiany, a więc potężny młot jakaś klepka:) Dwa sowite strzały i oki naprawione:) To było w styczniu i do dziś nie ma śladu po uderzeniu, a tymczasem lakier pozostał nienaruszony Naprawdę pozytyw wielki
Przejechałem tym autem dopiero ze 30000km. Nic nie musiałem naprawiać, co niezmiernie mnie cieszy.
Jak narazie nie było u mnie poważnej usterki i oby tak dalej ...

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 185KM 136kW [l/100km]

6,9