Lista ocen Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 103kW 1997-2000 (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Z przodu extra, z tyłu jak siadam, a mam 186cm troche nie za dużo przestrzeni na nogi, ale siadam za swoim fotelem kierowcy odsuniętym na maxa. Mimo wszystko 5/5 bo komfort foteli i tylnej kanapy to cudo. Przednie fotele mają oczywiście regulację odcinka lędźwiowego. A teraz trochę o kombi bo po coś się kupuje kanciaka. Wiozłem już nim praktycznie wszystko. Od kompletnej kabiny prysznicowej do wielkiej, ważącej 60kg kanapy z IKEA. Jeden pan,...
~Tommi
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Superwygodne fotele przednie z pełną regulacją, oraz nie mniej wygodne tylne pozwalają na bardzo komfortowe podróżowanie nawet na dłuuugich trasach. Przy dużym wzroście osób z przodu może być z tyłu mniej miejsca na nogi, ale jak dla mojej rodzinki (176cm-ja, 165-żona) jest go dużo dużo więcej niż potrzeba. Głowa NIGDY nie dotknie niczego nad ani obok, ręce można rozłożyć na \"zimny łokieć\" bez otwierania...
~Konrad
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Siedzenia regulowane w wielu płaszczyznach. Bardzo dobra skóra. Siedzi się bardzo komfortowo. Z tyłu również. Zwłaszcza 2 osoby. Trzecia siedząca w środku - trochę mniej wygodnie. Ogrzewanie przednich i tylnych siedzeń, fotelik dla dziecka... polecam
~Michał
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Przestrzeń dla kierowcy jak i pasażerów jak najbardziej na plus. Ciekawostką i zarazem małym minusikiem są pasy bezpieczeństwa, które są ciut krótsze niż w inncyh autach, przez co niemożliwe było zapiecię nie wszystkich nosidełek dla dziecka.
~K87
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Bardzo, bardzo dużo miejsca. 5 osób może jechać na wypad w góry. Deski snowboardowe mieszczą się do bagażnika bez kładzenia siedzeń. Ostatnio przewoziłem w bagażniku 5 sztuk palet(nie EURO, trochę mniejszych)... miejsca full komfort wysoki
~P_Tetter
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Po przejechaniu \"za jednym razem\" trasy Dortmund-Lublin wysiadłem zza kierownicy i czułem się jak po trasie Vw Passatem z Wawy do Krakowa (np). Przestrzeń i komfort jest jednym z większych atutów tego modelu volvo.
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Nie ma co ukrywać, że jest to auto duże. Przestrzeń zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest bardzo zadowalająca. Dodać należy, że siedząc na bardzo wygodnych fotelach mamy miejsce, żeby się nieco zrelaksować.
~Andrzej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Rewelacja. Żona siedząc na tylnej kanapie między dwoma fotelikami nie narzeka nawet w długiej trasie a ma 181 cm wzrostu. V70 II w nowej budzie oferuje znacznie mniej miejsca pasażerom siedzącym z tyłu.
~klein4@wp.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Ilość miejsca doskonała, choć współczesne autka przy takich gabarytach maja lepsze wyniki - to już 10 lat a konstrukcja 850 ki ok. z 15
Dziennik kosztów dla Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 103kW
~Alo
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Tu chyba komentarz jest zbedny. Auto jest bardzo przytulne, jednoczesnie mozna jechac w 5ke + pies na wakacje bez najmniejszego problemu.