Lista ocen Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 103kW 1997-2000 (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Przeczytaj cały mój opis, a sam sobie odpowiesz i wystawisz adekwatną ocenę. Dodam, że odbyłem niedawno jazdę testową Mitsubishi ASX 1,6 beznyna. Matko jakie to ospałe z tym silniczkiem 117hp i słabo wytłumione. W kabinie słychać wszystko z ulicy. Volvo to jednak inna klasa, nawet po blisko 14 latach i z przebiegiem 300.000km czuć, że to znacznie wyższa półka niż nowe Mitsu za ponad 70.000PLN. Volvo V70 - SIPS (Volvowska klatka...
~Radek
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
no 5 lat temu z oplatami to było ponad 22 tys zł...teraz kosztują śmieszne pieniądze. Za auto tak trwałe, nie rdzewiejace, małe spalanie, wielkie i super na trasach wydaje mi się, że jest to jeden z najlepszych możliwych wyborów w tej cenie... ogólnie polecam Co ważne ...(jak w każdym ) szukać możliwie najmniej powypadkowego (kolizyjnego)...każdy coś miał ale jeden tylną klapę czy drzwi, a inny przód, podłużnice i cholera wie co jeszcze:)
~grzP
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Uważam że jest to lepszy wybór niż np. \"kultowy\" Passat Variant 1.9TDI od dziadka z Niemiec, z przebiegiem 179900km i spalający 3,2 l/100. Za te pieniądze dostajemy kawał solidnego, dużego auta z całkiem niezłym silnikiem (0-100km/h: poniżej 10s-sprawdzone!). Nie kupiłbym tego auta jeszcze raz tylko dlatego, że chcę tylnonapędówkę (lepsza trakcja, rozłożenie masy, prowadzenie, itd.) i nie potrzebuję kombi. Ale poza tym V70 TDI jest godna...
~Olsen
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Za te pieniądze trudno o auto o takich gabarytach, takim poziomie bezpieczeństwa, takim kopycie i do tego niskim spalaniu. Ale mnogość i częstotliwość usterek - wstyd po prostu. Po volvo spodziewałem się jednak nieco więcej. Rozumiem, że przechodzone nieco auto nie może się obejść bez, ale miesiąc w miesiąc po 600 złotych w naprawy to jednak lekkie przegięcie.
~robert1977
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
ja sam szukałęm auta w niemczech, i za 5000euro z 2000 roku to mozna wybierać w astrach, mondech, golfach itd. ale uwierzcie miałem 12samochodów od malucha, 125p. hondy civic, merc123,merc 116, ford sierra, merc 124, daewoo tico, mondeo , i kilku innych, to tylko merc 124 moze sie równać, ale tn kosztuje dużo i jest przynajmniej o 5 lat starszy
~Mart
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
W tej cenie nie dostaniemy lepszego auta. Jednak przestrzegam przed samochodami z kręconym przebiegiem. Większość tych aut ze względu na cenę było kupowane przez firmę dlatego te auta mają dużo przejechane. Przed zakupem skonsultujcie albo nawet wyślijcie kogoś kto jest w temacie i potrafi rozpoznać takie auto.
~Konrad
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Moim zdaniem - zwłaszcza patrząc na ceny, które lecą na łeb i szyję w dół, auto to jest wyborem bardzo dobrym. Silnik spokojnie wytrzymuje przebiegi nawet ponad 500tysięcy km (znam takie przypadki z serwisu Volvo), należy tylko zwrócić uwagę by auto nie było po dużym wypadku lub co jeszcze gorsze po powodzi ;-(
~P_Tetter
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Dobrze utrzymane egzemplarze można kupić w naprawdę dobrej cenie (10tys.) Ale trzeba bardzo uważać bo sporo jest tzw. okazji. A kupując \"trefne\" volvo można bardzo szybko przekląć JE na wieki. Tak więc kupując V70 I generacji trzeba bardzo uważnie skontrolować auto w ASO lub dobrym warsztacie.
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Kupiłem moje auto za 23 tyś. Myślałem na początku, że przepłaciłem... Teraz, z perspektywy czasu wiem, że opłacało się. Kupiłem Volovinę w komisie na południu Polski (jestem z Poznania, więc miałem kawałek), który się w tych autach specjalizuje. Uważam, że są to auta warte swojej ceny.
~Maciek R
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Trudno znaleźć lepsze auto w tej kategorii kosztuje mało , eksploatacja jak wyżej. Jedyne ryzyko to trafienie na weksploatowany egzemplaż, wtedy koszty reanimacji mogą być wysokie. A te auta potrafią zrobić duże przebiegi 500000+