Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Po wyjechaniiu z salonu wróciłem po 3 godzinach - z uwagami, ze auto ściąga - NIEMOŻLIWE! usłyszałem. Serwisant wsiadł do auta i wróciliśmy na serwis po 5 minutach. Po godzinie odebrałem auto z ustawioną zbieżnością. Po pierwszych 3000 km wysłałem do serwisu maila z informacją o 31 usterkach. Na wizycie usłyszałem, że oni moga przyjąć jedynie 5 a na kolejne mam umówić się na następną wizytę! ŻART? Nie. Takie mamy wytyczne. i od tego się...
~superblady
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Delikatne ściąganie w prawo przy wysokich prędkościach. Po wymianie kapci na letnie bez zmian. Sprawdzono geometrię - była ok. Serwis uradził podniesienie poduszki silnika by zmienić środek ciężkości (podobno po konsultacji ze Szwedami). I fakt, troche pomoglo. W porównaniu z Tiguanem dość mocno odczuwalne są na kierownicy nierówności drogi. Gdzieś czytałem, że układ kierowniczy Tiguana był z tego powodu szczególnie chwalony - więc chyba w...
~DaneikPL
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Na dystansie 100 tys. km wyłącznie drobiazgi: a) pęknięta przednia opona - 40 tys km; b) komunikat o awarii skrzyni biegów - 56 tys. km - w serwisie nie potiwerdzono, komunikat skasowano, więcej się nie pojazwił; c) zablokowany zacisk hamulca przy prawym przednim kole - 90 tys. km - konieczna wymiana klocków; d) problemy z kluczykiem - 98 tys. km - raz na miesiąc - dwa nie otwiera samochodu lub nie chce zamknąć - teoretycznie baterie sprawne.
~neverVolvo
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Auto od nowości było 3 razy w serwisie z drobnymi sprawami i są one nie załatwione. Generalnie osoby pracujące w serwisie uważają się za spryciarzy i będą wam opowiadać niestworzone rzeczy. Ja poczatkowo w nie wierzyłem teraz widzę, że to kit i brak kompetencji.
~Damian
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Awaryjnosc w moim xc60 urwana linka od zamykania szyby ( dosc drogi koszt) 1200zl Awaria dmuchawy +kondensator( sprawdzcie sobie ceny sami) ( koszt 500zl) Awaria tylnej osi zkorodowanego wachacza spory koszt ale do zrobienia
~Piotr
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Trzaski w podszybiu - jakby kamień uderzał - dość często; Elektryczna klapa po 2 dniach nie otwierania zawiesza się i nie ma siły się otworzyć; Jasna materiałowa tapicerka - tragedia, nie do utrzymania w czystości...
~Robert
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Jak na razie bez większych awarii. Poza klimą jeszcze wymiana wycieraczek, które po 5 miesiącach były w kiepskim stanie. Wymieniono bezkosztowo w ramach gwarancji.
~aslaski
SUV Facelifting 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW
Oprócz olejów, filtrów i wycieraczek: dwie żarówki i amortyzatory tylnej klapy (zimą po 6 latach klapa opadała)
~gensho
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
W ciągu 60 tys. km. Wytarte skóry foteli (nie objęte gwarancją). Zniszczona wykładzina bagażnika. Wadliwie pracujący termometr.
~szlassa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Auto nowe, więc nic się nie dzieje. Choć w ciągu pół roku eksploatacji były dwa wezwania na akcje serwisowe.
Volvo XC60 I SUV Facelifting