Oceny Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW od 2015

Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW od 2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW od 2015

~Gabor
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Samochodem jeździ się rewelacyjnie, fajna moc. Wybierając wersję zastanawiałem się się czy wolę 4x4 czy lepszą 8 biegową skrzynię i niższe spalanie. Nie wiem jak pracuje skrzynia w wersji 4x4 ale swm napęd na 4 przydalby się mimo tego że nie mieszkam w Alpach;) Przydałby się do ruszania - przy szybkim ruszaniu z napedem na 2 duża moc powoduje drobne klopoty z pwnowaniem nad kierownicą, lepiej zachowa sie 4x4. Ponadto juz raz nie moglem...
~kriss819
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Ogólnie auto jest ok, ze tak powiem d..y nie urywa ale w tym pułapie cenowym jest dobrze, wygodnie sie jedzie, ładnie wykonane (bardzo dobrze wykończone) ładna skóra. wygodne zawieszenie pojemny bagażnik. ogólnie wszystko ok ale zawsze jest ale :) jak nie potrzebujecie to nie zamawiajcie do tego auta NAWIGACJI ja miałem w pakiecie ale nie jest warta nawet 1 grosza. problem jest w wybieraniu adresu za pomocą pokrętła mam nawigację a używam...
~Robert D.
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Volvo XC60 to samochód jednocześnie prestiżowy i niezbyt nachalnie pokazujący status właściciela. Takimi autami jeżdżą menedżerowie wyższego szczebla, właściciele mniejszych, ale dobrze prosperujących firm. Samochód ten jest symbolem klasy średniej. Wozi się więc klasycznie i w sposób pasujący do owej klasy.
~Adam
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
generalnie auto solidne i dynamiczne, tylko skrzynia biegów przy zwalnianiu (szczególnie w trakcie jazdy w korku) zrzuca biegi jakoś mało komfortowo. W trasie pracuje idealnie
1,9
~gensho
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Generalnie odradzam Volvo ze względu na koszmarny serwis. Ten słaby serwis połączony jest z przeciętnym autem. Gdyby nie wygląd, auto byłoby kiepskie.
~Robert D.
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Samochód bardzo ładny z wyglądu oraz bardzo wygodny w środku. Jazda nim to sama przyjemność. Silnik żwawy fotele komfortowe nagłośnienie w aucie idealne.
Dziennik kosztów dla Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
7,4
~MaciejM
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto doskonale sprawdza się w trasie. Szczególnie polecam aktywny tempomat.Naprawdę cenne urządzenie pozwala odetchnąć
~Alexy
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto spełnia wszystkie powierzone w nim oczekiwania i zaskakująco dobrze sprawdza się na autostradzie. Zapewnia komfort i widoczność wraz z dużym bezpieczeństwem podróży.
~res
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Swietne dopracowane auto, komfortowa i jak trzeba szybka jazda. Co najmniej dorównuje konkurencji (x3/a5), w wielu miejscach przewyższa - tańsze opcje, więcej w pakiecie bazowym.
3,7
~Marek84
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Bardzo dobrze prowadzi sie na prostej ostre zakrety ciut gorzej (Układ jezdny)
Volvo XC60 I SUV Facelifting