Lista ocen Volvo XC90 II (67)

1,5
~Krzysztof
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
Totalne rozczarowanie - awaria, awaria itd. W UK XC 90 ma ocenę jako najbardziej awaryjnego auta bez względu na kategorie. Najważniejsze - tydzień temu udało mi się je sprzedać ... ulga i współczucie dla kupującego.
3,1
~Krzysztof
SUV 2.0 T8 TwinEngine 407KM 299kW
efektowny samochód zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, wysoka jakość wykonania i użytych materiałów połączona z beznadziejnym, głośnym, silnikiem 2.0 o kulturze pracy pralki i gigantyczną awaryjnością wszelkich możliwych podzespołów mechanicznych o elektronicznych.
~Szafa
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Mam samochód w R-design w pięknym perłowym kolorze. Wszystko co chciałem to w nim jest. Dla mnie jest piękny i jak za te pieniądze lepszego nie ma. Spełnia się w roli samochodu rodzinnego dla rodziny 2+2 z wózkiem.
~Kedar
SUV Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Dobrze wygląda, nie kłuje w oczy. Jeździ się przyjemnie i samochód, o dziwo okazuje się dość poręczny.
1,8
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 B6 Benzynowy Mild Hybrid 314KM 231kW
Miale trzy inne stare Volva, były super, to było czwarte i ostatnie - NIGDY NIE KUPIE JUZ VOLVO. Awaria, awaria awaria...na szczęście udało się je sprzedać.
2,5
~Jablko
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Najgorsze to strach. Ze dzisiaj nie odpali lub zaczną sie dziać inne dziwne sprawy. Auto jest koszmarnie awaryjne i jesli to co czego na co dzien nie widac psuje sie równie czesto jak to co na powierzchni to blagam o litosc. Samorysująca się szyba boczna, wycieraczki maziające szybę, skrzynia biegów reagująca po średnio 2 sekundach... to tylko niektore z kwiatkow.
3,8
~Jon
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
Auto ok ale... Obawiam się co będzie dalej. Wyskakują błędy typu 'awaria wycieraczek' po cZym dłubię na forum volvo i okazuje się, ze to błąd soft'u. Gorzej bo serwis nie ma jeszcze bladego pojęcia z czym to auto się je. Kolejny problem to skóra którą można zafarbować zwykłymi dżinsami. (I nie jest prawdą, ze ściereczka vel volvo pomaga). Plastiki trzaskają jak oszalałe po dłuższym (4godzinnnym) postoju na słońcu. Połączenie...
~Cez.
SUV 2.0 T8 Twin Engine 390KM 287kW
Oceniam jako użytkownik volvo xc90 t8 z roku 2016 po przebiegu 160tys.km. wnętrze auta bardzo komfortowe ciche i wygodne dla wszystkich podróżujących. Po 3 latach użytkowanie wystąpiły w moim aucie nastepujące usterki: - uszkodzenie silnika elektrycznego (na szczęście serwis dokonał wymiany na swój koszt) - drobny wyciek oleju z okolicy wałka rozrządu - rozkalibrowanie geometrii kół (ale 20 min regulacji załatwiło sprawę)
~Michał
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
Bardzo wygodny i pakowny, dobrze działające systemy bezpieczeństwa. Ładny (subiektywne ale mogę wyrazić swoją opinię). Dynamiczny, chociaż trzeba się przyzwyczaić do charakterystyki silnika. Niewygodny przy parkowaniu w mieście (wielkość samochodu) ale jak na tę wielkość zaskakująco zwrotny. Nie miałem awarii, natomiast komputer wyświetla czasem zaskakujące komunikaty typu awaria świateł mijania, które znikają następnego dnia razem z...
Dziennik kosztów dla Volvo XC90 II
9,6
1,5
~Janosik
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
Ponad 20 wizyt w serwisie. Trzecie holowanie w trakcie.