Zgłoś sugestię Żarówka

Renault Megane - Galerie aut

Galeria - Renault Megane

Renault Megane III RS 275 Trophy-R (2014) galeria prasowa

Stworzony, by pokonać Seata Leona Cuprę - tak z powodzeniem można nazwać limitowany wariant Renault Megane RS, który zaprojektowano po to, aby odzyskać utracony na rzecz Leona tytuł najszybszego produkowanego seryjnie przednio-napędowego auta na torze Nurburgring. Dzięki pokonaniu słynnej północnej pętli w czasie 7 minut i 54,36 sekundy francuskiemu modelowi udało się odebrać szaty lidera, którymi Seat cieszył się zaledwie kilka miesięcy. więcej »

Renault Megane III RS 275 Trophy (2014) galeria prasowa

Nurburgring to nie tylko poligon doświadczalny dla aut testowanych przed debiutem rynkowym, ale i arena walki pomiędzy producentami o najlepsze czasy przejazdu. Po tym, jak najszybszym seryjnym samochodem z przednim napędem stał się Seat Leon Cupra, Renault postanowiło wypuścić na rynek limitowaną wersję Megane RS, która dzięki silnikowi podkręconemu do 275 KM, profesjonalnym oponom i dodatkom rodem z odmiany wyścigowej ma zamiar zdetronizować hiszpańskiego lidera. więcej »

Renault Megane III Cabrio Facelifting GT (2014) galeria prasowa

Podobnie jak pozostałe, popularniejsze warianty nadwoziowe modelu Megane, kabriolet dostępny jest z pakietem GT. Zestaw ten nie przynosi standardowej odmianie rewolucji, zawiera bowiem jedynie skromne modernizacje stylistyczne. Zaliczymy do nich przydymione klosze świateł, inaczej ukształtowane zderzaki, delikatnie zmieniony grill oraz kilka zmian wewnętrznych. więcej »

Renault Megane III Cabrio Facelifting (2014) galeria prasowa

Rynek kabrioletów w przystępnej cenie wydaje się być na wymarciu, ale Renault dba o to, aby jego klienci mieli szansę sprawić sobie auto tego typu. Możliwość tę daje im Megane Cabrio, którego trzecia generacja przeszła pod koniec 2013 roku face-lifting. Jego rezultaty to przede wszystkim nadwozie z odmłodzonym pasem przednim oraz wnętrze z nowoczesnym systemem multimedialnym R-Link. więcej »

Renault Megane III RS Facelifting (2014) galeria prasowa

Frankfurt Motor Show 2013
Renault Megane RS nie jest autem dla przeciętnych kierowców chcących się wyróżnić, bo oprócz tego, że ma rasowy wygląd, okazuje się prawdziwie brutalną maszyną. 2-litrowy silnik benzynowy rozwijający 265 KM mocy, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, sportowe zawieszenie i kilka elektronicznych dodatków czynią z tego modelu doskonałą propozycję na tor. więcej »

Renault Megane III Coupe GT Facelifting (2014) galeria prasowa

Frankfurt Motor Show 2013
Specjaliści od marketingu bardzo upodobali sobie nazwę "coupe", chrzcząc tym mianem auta zupełnie na ten tytuł nie zasługujące. W przypadku 3-drzwiowego Renault Megane przydomek Coupe możemy jednak uznać za zasadny, bo wśród kompaktów mało jest równie dynamicznie wystylizowanych modeli. Atrakcyjną linię francuskiego auta klienci mogą dodatkowo podkreślić, zamawiając pakiet GT. więcej »

Renault Megane III Coupe Facelifting (2014) galeria prasowa

Frankfurt Motor Show 2013
Chociaż na początku 2012 roku model Megane doczekał się drobnego liftingu, już pod koniec roku 2013 Renault postanowiło ponownie odświeżyć swoje kompaktowe auto. W rok modelowy 2014 samochód wjechał więc ozdobiony z zewnątrz całkowicie przeprojektowanym pasem przedni, wewnątrz wyposażony w nowinkę technologiczną w postaci systemu R-Link, a pod maską kryjący 130-konny silnik benzynowy sprzężony ze skrzynią EDC. więcej »

Renault Megane III Grandtour GT Facelifting (2014) galeria prasowa

Frankfurt Motor Show 2013
Zderzak przedni z dodatkowymi wykończeniami, grill w kolorze czarnym, inne klosze reflektorów oraz zderzak tylny z nakładką na kształt dyfuzora - oto, po czym poznamy Renault Megane Grandtour z zestawem GT. Warto dodać, że klientom o sportowym zacięciu model ten jest oferowany z 2-litrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym, który w zanadrzu ma 220 KM i 340 Nm. więcej »

Dowiedz się więcej o Renault Megane

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Renault Megane

Renault Megane Coupe GT 220 - z wyczuciem
Renault Megane Coupe GT 220 - z wyczuciem Myśląc o sportowym coupe od Renault, od razu do głowy przychodzi nam model Megane R.S. Nie zapominajmy jednak, że obok niej w ofercie dostępna jest też nieco mniej radykalna wersja, choć również stworzona przez dział Renault Sport. Megane Coupe GT.

Renault Megane - zobacz filmy

Renault Megane 1.2 TCe 130 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Renault Megane 1.2 TCe 130 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Renault Megane z generacji na generację zmieniał się nie do poznania nie tylko pod względem stylistycznym, ale i technicznym. Czy obecnie oferowana wersja jest bez wad? Nie do końca, ale to nadal świetne i godne uwagi auto. Czemu? Odpowiedź znajdziecie w naszym filmie!
Renault Megane 1.2 TCe 130 KM - acceleration 0-100 km/h
Renault Megane 1.2 TCe 130 KM - acceleration 0-100 km/h Kolejny pomiar przyspieszenia wykonany za pomocą DriftBoxa. Tym razem sprawdziliśmy Renault Megane z silnikiem 1.2 TCe o mocy 130 KM.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 188 227
Renault Megane 767

Polecamy!