Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andhot1@go2.pl
Kombi 1.9 JTD 110KM 81kW
Dużo miejsca.. i to ładnego miejsca =) Łatwe i wygodne wsiadanie z przodu i z tyłu. Swietne fotele z dobrym trzymaniem bocznym. Jedna rzecz mnie wkurza i przeszkadza, a czego nie zauwazyłem dopóki nie ruszyłem w dłuższą trasę 500 kilometrową: Środkowa konsola znajdująca sie pomiędzy kierowcą i pasażerem jest tak usadowiona, ze nie daje zbyt dużo miejsca (na szerokość) na nogi i po paru godzinach podróży kierowca, zwłaszcza większego wzrostu,...
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Głównie śmigam sam albo z moją kobietą - miejsca mamy pod dostatkiem . Z tyłu z regóły nie jeżdżę, ale zdarzyło się raz - jest wygodnie . Nie ma może tam kolosalnej przestrzeni, ale ja nie narzekam - bardziej w stronę kompaktu niż segmentu D ( choć w kia cee\'d miejsca więcej ;) mi się wydawało ). Auto jest zwarte i to mi się podoba . Myślę, że wypad nad morze w krakowa w 4 osoby będzie wygodny, a dla rodziny 2+2 szkraby także by nie było źle .
~Bartłomiej K.
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
W przypadku osób ze wzrostem powyżej 185 cm., samochód może zamienić się w niewielkie Coupé, gdyż pozycja jaką musiałby zabrać pasażer podobnego wzrostu siedząc za taką osobą mogłaby przypominać zajęcia dla początkujących z Kama Sutry, jeżeli jednak Wasza pasażerka ma 160-170 cm, pojedzie w względnie komfortowych warunkach.
~Patryk
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak na samochód typu "kombi" miejsca jest strasznie mało, bagażnik jest mały (jak na kombi), miejsca dla pasażerów również brakuje, wygodnie może być tylko dwójce z przodu, po odsunięciu foteli. Wbrew pozorom to jest naprawdę niewielki samochód.
~grzesiek
Kombi 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
4 osoby maja dla siebie bardzo dużo miejsca a w przypadku spordwagon duża ilość miejsca na bagaż. Trzeba również pamiętać że jest to sportowe kombi i do np passata czy astra nie ma tyle miejsca bagażowego.. ale w alfie chodzi o dobry wygląd.
~Wojciech Świątek
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Zarówno pasażerowie przednich foteli jak i tylnych nie mogą narzekać na brak miejsca, aczkolwiek tylna kanapa w/g mnie jest źle wyprofilowana i na dłużą trasę niewygodna. Problemem jest też niewielki bagażnik. W sumie to nie jest kombi a raczej hatchback.
~mario_74@onet.eu
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie potrzebowałem dużego kombi dlatego wybrałem ALFĘ SPORTWAGON i jestem bardzo zadowolony. Miejsca wystarczająco dla mnie jako kierowcy i dla moich pasażerów również.Powtórzę opinię innych - dla mnie to najładniejsze kombi.
~Benzyniarz :)
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Miejsca z przodu jest sporo, jest w miarę wtgodnie, z tyłu już nieco gorzej, ale tragedii nie ma. Bagażnik jak na kombi bardzo mały, włosi postawili na design kosztem funkcjonalności.
~Benzyniarz :)
~Leonidas
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
ocena dlatego doskonała bo ja w swoim samochodzie nigdy nie jestem pasażerem. dla mnie miejsca jest wystarczajaco duzo a jezeli komus jest ciasno to nie musi ze mna jezdzic
Alfa Romeo 156 I Kombi