Lista ocen Alfa Romeo 159 (354)

~obi
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Zdecydowanie najlepszy samochód, jaki miałem, a także najlepszy, jakim jeździłem. Wnętrze o wiele przyjemniejsze i lepiej wykonane niż w BMW 3 E90 i Saabie 9.3, o innych nie mówię.
~black
Sedan 1750 TBi 16v 200KM 147kW
Auto z charakterem sportowca i duszą estety bardzo wyróżnia się wśród innych aut walorami docenianymi przez osoby, które pasjonuje prowadzenie samochodu według starej, mechanicznej szkoły budowania aut. Minimum elektroniki, maksimum mechaniki.
~Łukasz
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Bardzo dobry samochód. Nie ukrywam, że przy zakupie kierowałem się wyglądem ale przy bliższym poznaniu 159 okazała się być dużo lepsza niż się spodziewałem.
~Piotr
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Mimo pewnych mankamentów użytkowych (ergonomika) wygląd i ponad przeciętna bezawaryjność (niech się VW schowa i spłonie ze wstydu), auto można polecić prawie każdemu. W swojej klasie jedna z lepszych pozycji, a z pewnością najładniejsza.
4,1
~Qba
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Ogólnie rzecz biorąc jestem z auta zadowolony. Nie przysparza mi problemów, nigdy mnie nie zawiodło. Do tego pięknie wygląda i mimo paru lat na karku wyróżnia się wśród reszty aut. Prawdopodobnie zdecydowałbym się jeszcze raz na to auto, lecz z mocniejszym motorem i bogatszym wyposażeniem. Przez 20tys km które zrobiłem oprócz łożyska w kole i pakietu startowego po zakupie nie musiałem nic robić.
~Michał
Sportwagon 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Łamie stereotyp na temat awaryjności. Niezawodna. Ponadczasowa, absolutnie piękna i na zewnąrz i w środku. Poza drobnymi mankamentami auto doskonałe. Na co dzień spokojne, niepozorne. A jak trzeba to i pazury pokazać potrafi - zwłaszcza wersja TI.
~mioslaw
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Proszę nie słuchać opinii osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tą marką, lub posiadają niemieckie auta. To ludzie przekonani o wyższości niemieckich aut nad tymi.
~Paweł
Sedan 2.0 JTDM 16v 170KM 125kW
Przepiękne auto szczególnie wnętrze posiadam wersję sport plus, to czarne aluminium czarna podsufitka, sportowa kierownica,czerwone obwódki zegarów nawigacja robią niesamowite wrażenie, dobrze wykonane porządne materiały. Nie chce się wysiadać.
~diddy79
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Jest to alfa. Jest to sposób na życie, wybór parcia pod prąd wbrew opiniom i stereotypom. Jest to samochód, ale nie środek transportu. Najbardziej mobilne dzieło sztuki. Alfa jest najbardziej praktyczna wśród niepraktycznych lub najmniej praktyczna z praktycznych. Ale jakie to ma znaczenie. Jeżeli nie jesteś osobą która ocenia samochód przez pryzmat pojemności bagażnika, silnik przez wielkość spalania, i skrzynię czy zawieszenie przez...
3,5
~Roger Syd Barrett
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Bogate wyposażenie, super prowadzenie, solidna karoseria a wszystko to zapakowane w najpiękniejszą formę jaką można spotkać na drogach. Gdyby nie małe i większe naprawy, byłoby to auto doskonałe. No, ale dziś już nikt nie chce produkować takich aut...