Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW 2010-2013 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Bardzo dobre właściwości jezdne, w końcu to auto sportowe. Napęd na przednią oś, ale elektroniczna szpera robi różnicę (pokażcie podobne rozwiązanie u konkurencji :-) ), auto trzyma się jak przyklejone na drodze. Nie buja na zakrętach, ani przy szybkich manewrach wyprzedzania. System DNA pozwala dostosować właściwości do naszych potrzeb i warunków na drodze, ja zwykle jeżdżę na "D". Zawieszenie sztywne, sportowe, choć nie do końca, bo miał...
~bananmac
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, ale dopiero jak mamy bardzo dobre opony to naprawde można wycisnąć z niego max przyjemności. Niestety trzeba się pogodzić z brakiem komfortu na nierównej drodze. Trzeba uważać też przy zjeżdżaniu z krawężnika bo można zaryć zderzakiem od spodu.
~Tomek
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
To jest coś, za co każdy pokocha ten samochód - po prostu jeździ się nim wyśmienicie. Mimo że sztywny (do tego miałem koła 19), to jednak bardzo płynny i trzyma się drogi. Bez strachu pokonuje zakręty z większą prędkością.
~jaworowysad
bardzo polecam przyjemność z jazdy murowana włosi się postarali
~jaworowysad
bardzo polecam przyjemność z jazdy murowana włosi się postarali
~ss
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Co prawda to nie tylnonapedowiec, ale trzyma się drogi jak rzep
~Lechtak
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Jak na Alfę przystało jedzie jak po szynach.
~Tod
Przyklejona do jezdni