Lista ocen Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Czasem gdy dłużej postoi i wkręci się go na wysokie obr pojawi się ikona 'chceck engine' W okolicznym serwisie powiedziano mi że świadczy to wyłącznie o zwykłym błędzie nie ingerującym w jednostkę napędową (z samochodem jest wszystko najlepszym porządku) - był podpięty pod komputer tj zwykły błąd mam zakupione urządzenie za 70zl do jego kasowania A usługa w owym serwisie za diagnozę i usunięcie tegoż jak się okazało bezinwazyjnego błędu...
~KR:)
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Typowo dla wieku auta.. wiązki w drzwiach łamią się ze starości i otwierania drzwi, elektronika śniedzieje i czasem coś nie styka.. Niektóre elementy wnętrza łatwo się niszczą np w wielu autach które oglądałem przed zakupem miało urwane daszki przeciwsłoneczne, poobrywaną manetkę biegów i zdrapaną paznokciami czarną farbę z przycisków klimatyzacji i regulacji szyb.. powszechne jest też niedokładne wyświetlanie informacji na wyświetlaczu...
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Zgroza! Przy 150tys przebiegu padla cala elektronika! Do wymiany obie wiazki od abs i hamulcow, czujnik temperatury chlodnicy, czujniki abs/esp ktore wymieniam co kazda zime, teraz problemy ze sprzeglem i skrzynia biegow. Od jakis 3-4 miesiecy auto regularnie odwiedza warsztat i ktoz to wie ile to jeszcze potrwa.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
-piszczące hamulce- wystarczy nasmarować gdzie trza -szwankujący/zacinający się silniczek klimatyzacji -kiepska farba na pokrętle od świateł i przyciskach -strzelający ogranicznik drzwi (naprawa prosta) -odklejająca się podsufitka jeśli ktoś za mocno dbał o autko i prał często na mokro
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wypisane wyżej ale ogólnie co może sie popsuć na co trza patrzeć: -pompa wspomagania -silniczek wycieraczki -ładowanie, przewody masy -klimatronik -stan wizualny przycisków i czy są orginalne , bo lubią sie wycierać podobnie jak włącznik świateł -czy brak wycieków ogólnie -elektryka ogólnie
~szymek2
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
zacięta klapka od klimatyzacji, wycierający się włącznik świateł i przyciski klimy, strzelający ogranicznik w drzwiach kierowcy (ale naprawa to godzinka roboty, dwie śrubki "szóstki" i wiertarka ) :) czasem idzie poprawić fabrykę ! :)
~ORYF
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
narazie dwa razy złąmał mi się bagnet i popękały klosze podświetlenia rejestracji i popękały nity ograniczników otwierania drzwi (serwis wymienił bezpłatnie)
~Yellow13
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Przez pół roku jedna cewka i silniczek wycieraczek no i sprzęgło ale to normalne, ważne że tanie bo za Sachs cały zestaw niecałe 400zl.
~bikepromotor
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Parował mi reflektor - uszczelnienie 60zł, wymieniłem gumowy łącznik pod skrzynią biegów - nie pamiętam, około 70PLN chyba.