Audi A2 - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Audi A2

7% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 13.05.2009 przez

Zaczne od tego ze nie jestem wielbicielem malych aut ale przestrzen w tym aucie naprawde pozytywnie mnie zaskoczyla oraz design ale na tym koncza sie zalety tego auta. Po pierwsze - potwornie twarde zawieszenie co prawda zapewniajace bardzo dobra kontrole i przyczepnosc ale niesamowicie niekomfortowe i stresujace. Jadac tym aute trzeba miec przez caly czas zachowana czujnosc gdyz nawet najmniejsza dziurka moze naprawde zabolec. Poza tym bardzo przecietny poziom spalania. Duza ilosc usterek elektronicznych i slaba jak nie bardzo slaba jakosc plastkikow aczkolwiek wszystko dobrze skrecone i nic nie trzeszczy. Jak za ta cene takiego malego auta rzeczywiscie powinno byc jak w miniaturce A8 ale niestety blizej mu do chinskiej zabawki. Auto wykonane z aluminium niby plus ale przez 3 lata uzytkowania tego auta niczego pozytywnego sie w tym nie dopatrzylem, wrecz wkurza mnie to ze nie moge sobie zamontowac anteny CB. Pomijajac te wszystkie szczegoly autko jako tako nie jest zle i jesli chodzi o ta klase to calkiem niezle wypada w porownaniu z konkurencja. Jezeli rzeczywiscie sie komus podoba to auto to napewno bedzie w nim widzial same zalety ja niestety nie jestem fanem niemieckiej motoryzacji i nie odczuwam przyjemnosci z jazdy tym autem.

dodano 15.06.2008 przez

Caloksztalt. Audi A2 ciezko odniesc do innego samochodu. Jest to jedyne auto w swojej klasie i prosze darujcie sobie porownania do MB A-klasy, czy jakis tam francuzow. Audi A2 to pomniejszone A8. Technologia aluminium, do tego ASF, konstrukcja aluminiowo piankowa to sa rozwiazania technologicznie wprost z A8. Samochod zostal bardzo dokladnie zaprojektowany, posiada rewelacyjnie nieski wspolczynnik oporu powietrza 0,28! Wysokie bezpieczenstwo (samochod uzyskal 4 na 5 gwiazdek w euro NCAP- nawet teraz, osiem lat pozniej samochody nie maja lepszych wynikow). Bogate wyposazenie standartowe ktore zaczyna sie na atermicznych szybach, poprzez szereg systemow kontroli trakcji z ESP i ASR wlacznie i konczy sie na otwieranym panoramicznym dachu. Na koniec najwazniejsza rzecz- trwalosc. Nadwozie ze wzgledu na material z ktorego zostalo zbudowane wytrzyma bez korozji kuuupe lat. Silnik- pompowtryskiwacze tez sa niesmiertelne. Aha a to wszystko przy spalaniu 4-6 litrow !!!

dodano 02.10.2010 przez

Wystarczy poczytać o tym aucie. Auto z roku 2000 w tym roku w testach zderzeniowych otrzymało aż 4 gwiazdki co świadczy o mocnej konstrukcji aluminium, która jest wykonana w technologii Audi Space Frame. Nigdzie nie znajdziecie takiego wyposażenia to auto przeskoczyło swoją epokę. Z wyposażenia ESP (kontrola trakcji), ABS (system zapobiegający zablokowaniu koł podczas gwałtownego hamowania), ASR (system zapobiegający poślizgowi przednich kół podczas gwałtownego ruszania oczywiście można go wyłączyć jednym przyciskiem), 4 poduszki powietrzne plus kurtyny, climatronic (klimatyzacja automatyczna), webasto, podgrzewane przednie fotele, szyby i lusterka elektryczne, wspomaganie regulowanie kierownicy w dwóch płaszczyznach, radio plus doskonały system nagłośnienia w sumie 8 głośników w orginale. Super auto bezpieczne, pewne, wygodne, ekonomiczne

dodano 09.05.2008 przez

Audi A2 to auto bez konkurentów w swojej klasie. Nawet nie próbuje go porównać do Mercedesa A klasy, a juz napewno do aut francuskich. MB b klasa też sie chowa. Auto wycofane z produkcji ze zględu na zbyt wysoką cenę zakupu. Model który posiadam kosztowal grubo ponad 100 tyś zł 7 lat temu. Jednak teraz i my możemy sie cieszyć tym cackiem. I powiem szczerze - AUTO WARTE CENY!! Ja wiem że za taką kasę można wiele kupić ale gwarantuje wam jedno - nie kupicie auta które po 7 latach produkcji ma tak luxusowe wyposażenie, nie wie co to rdza, a przechodzień na ulicy spyta czy to jakiś nowy model AUDI. Jeszcze jedno w kategorii aut 3 letnich - 1 miejsce w niezawodności w swojej klasie, Jako auta 5 letnie również na podium. Takiego auta juz nie wyprodukują

dodano 17.03.2009 przez

Auto chciala żona. OK kupilem. Ale nigdy bym nie przypuszczał że to niewielkie autko to DZIEŁO SZTUKI. Wręcz doskonałe wykonanie. Uwieżcie mi- mialem i jeździlem juz wieloma autami i nie powiem sa lepsze, ale nie w tej klamsie. Cały wykonany z aluminium (niespotykane poza A8)Może kilka elementów wyposazenia które ciezko lub w zasadzie nie do dostania w innych autach(rownież nowych): ABS,ESP,ASR w standardzie, 6xpp, Klimatronik, szklany dach, klimatyzowany schowek, webasto, skorzana kierownica, atermiczne szyby, miekkie plastiki, wszystkie słupki w materialach a nie plastiku, grzane fotele, grzane lusterka w standardzie, elekronicze wspomaganie w standardzie i można tak jeszcze dłuuugo. Minus, bo jest jeden: cholernie TWARDY

dodano 30.01.2010 przez

Całokształt oceniam tak na 4,25. Samochód jak dla mnie jest idealny, do miasta, do pracy i na wyjazd do mamy na wieś. Mówię na niego "księżniczka na ziarnku grochu" bo tak naprawdę jedyną wadą, która mi przeszkadza to jest fakt, że ma strasznie twarde zawieszenie. Wyczuję każdy kamyczek. Ale jest już co raz więcej dobrych dróg, więc z czasem nie będzie to tak uciążliwe. Po za tym nie ma do czego się przyczepić. Tani w eksploatacji. Ciągle jest autem nie powtarzalnym, choć już można spotkać co raz więcej. Myślę, że długo go nie wymienię.

dodano 22.04.2013 przez

Przy trzycylindrowym silniku 1,4 tdi spodziewałem się mniejszego spalania, ale wynik 4,0 - 5,5 i tak jest bardzo dobrym wynikiem. Biorąc pod uwagę wiek auta (11 l.) bezawaryjność nadal jest 100%. Posiadam bardzo rzadką wersję 5 osobową, ale ze względu na powiększenie się rodziny zmuszony jestem zmienić auto na większe (audi A6 kombi, Nissan Murano, ew. A4 kombi). Jeśli ktoś szuka dizajnerskiego , małego, ekonomicznego, a nad wszystko bezawaryjnego auta - to oddam auto, ale tylko w dobre ręce. tel. kont. 793082357.

dodano 28.04.2009 przez

Ten samochód to małe cudeńko. Uważam, że to jedyny kandydat w tej klasie samochodów, z początku XX wieku, który będzie miał za 20-30 lat status kultowego. Najzabawniejsze jest to, że z zewnątrz wydaje się znacznie mniejszy niż w środku. Rewelacyjny do wożenia dzieci - długie pasy, szeroko otwierane drzwi, isofix i wysoka tylna kanapa na prawdę się przydają. Ciężko znaleźć zadbany, bezwypadkowy egzemplarz - tych samochodów się nie sprzedaje tylko dlatego, żeby zmienić na nowszy.

dodano 28.01.2010 przez

To auto jest fantastyczne w swojej klasie. Wyprzedza o kilka dobrych lat inne modele. Co prawda w polskich realiach i zaściankowej mentalności wielu ludzi będzie wolało zjechanego Golfa 4 lub Passat B5 ale Audi A2 to inna liga, inna jakość a przede wszystkim innowacyjność. Świetne wykończenie wnętrza, bardzo bogate wyposażenie - praktycznie wszystkie możliwe systemu bezpieczeństwa. Naprawdę szczerze polecam to auto. Ma w sobie to coś. Nigdy nie będzie jednym z wielu

dodano 26.10.2012 przez

Coś niezwykłego i innego, prawdziwa przygoda:) Kontakt z tym autem jest jak z dziełem sztuki a nie kolejnym miejskim środkiem transportu. Są dzieła sztuki na które tylko się patrzy, tym można wygodnie podróżować i mieć frajdę z codziennej jazdy a przy okazji zauważycie spojrzenia zainteresowanych przechodniów. Moja narzeczona która jest właścicielką auta jest w nim zakochana, aż jestem zazdrosny.. Choć mówi się że to babskie auto to zawsze widzę facetów