Lista ocen Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
O ile podchodząc do tego auta miałem mieszane uczucia (myśląc o tym czy ja tam się zmieszczę) o tyle kiedy wsiadłem do niego byłem całkowicie zaskoczony przestronnością. Podłoga z przodu jest lekko podniesiona przez co pozycja jest bardzo wygodna, nogi mam wyprostowane. Uczycie jakbym jechał lekko sportowym autem, a jednak wysoko nad jezdnią z dobrą widocznością. Jeżdżę dziesiątki tysięcy kilometrów przeróżnymi autami i w tym choć to auto niby...
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Miodzio! - są dwa schowki na środku pod radiem, schowki w drzwiach , schowek dla pasażera i półeczka na desce nad schowkiem pasażera ewentualnie tylną środkową popielniczke można wykorzystać jako mini schowek na drobiazgi - także staczy akurat! Jeśli chodzi o kształt deski rozdzielczej to przypomina to troche krzyżówke vw polo z lat 1996-98 (nieco kanciato) z nieco innym licznikiem, ale tak musi być bo w przeciwnym wypadku by było mniej miejsca!
~Rarytas
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu - z wad to tylko sterowanie temperaturą i wentylatorem mogło by być jakimiś pokrętłami sterowane- trza się nawciskać przycisków. Jakość farby na przyciskach po 2003 roku się pogorszyła . A tak to bez zarzutu.
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu - jak to w Audi ;) Każdy przycisk ma swoją konkretną funkcję więc nie ma problemu aby przywyknąć po krótkim czasie gdzie co jest i do czego służy Tak dla młodego jak i starszego kierowcy - 5 z plusem
~KR:)
~ORYF
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
przy otwarciu jednego okna słychać pulsujący huk bardzo nieprzayjemne zjawisko( aż bolą uszy)gdyby nie klimatyzacja to bym dał 2 pkt . Kształt bryły idealny (taki mały bucik)--- ja koło zapasowe mam
~bikepromotor
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Rewelacyjnie pracujące wspomaganie kierownicy, świetny dostęp do wszystkich przełączników, regulacja wysokości fotela, prosta obsługa panelu komfortu. Pięknie i cicho zamykająca się klapa bagażnika.
~zine5
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Bez zarzutu - ewentualnie sterowanie dmuchawą i temperaturą można by zrobić na pokrętła ,a nie na przyciski.
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Siedzenia wygodne, nie mecza na dluzszych trasach. Wszystkie urzadzenia w zasiegu reki.
Dziennik kosztów dla Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW
7,3
7,9
~dragondb
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Autko lekkie (aluminium) jak na 75 koni, to jest czym depnąć, wyprzedzanie wzorowe, ale na wyższych obrotach.