Lista ocen Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (25) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bikepromotor
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Biegi wchodzą bardzo wyraźnie (dużo lepiej, niż w Focusie 2003r.), ale zdarzyło mi się kilka razy "nie dopchać" jedynki i auto nie ruszyło z miejsca, tylko zarzęziło - trzeba ją dociskać do końca... Sama skrzynia mogłaby być też bardziej cicha przy prędkościach powyżej 100km/h.
~matek222@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Mam z nia nie lada problem, zaczeło mi sie t robic poraz pierwszy tej zimy(autka 2) zamarza mi skrzynia biegow!! gorne lub dolne, po przejechaniu kilku kilometrow usterka znika!! jednakze niepokoji mnie to i musze udac sie na serwis:( Moze to przypadek, ale nie pokojaca usterka!!
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Kapitalna, precyzyjna, dobrze zgrana długość biegów, manetka w odpowiednim miejscu - jestem wysoki a nie muszę sięgać gdzieś pod biodro. Obudowy tunelu środkowego są tak ułożone, że wrzucając piątkę nie uderzam pasażera w kolano, to duży plus.
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Jak najbardziej okej krótki lewarek, lekko wchodzą biegi - pierwszy bieg trza zawsze "dopchać do końca" inaczej nie wejdzie, sprzęgło rewelacja jak w nowym aucie
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Precyzyjna, lewarek średnio długi , raczej z tych krótszych. Biegi wchodzą lekko. Skok lewarka odpowiedni, umiejscowienie "wajhy" też okej
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Precyzyjna choć "raz na ruski rok" lewarek nie chce odbić i wrócić samoczynnie w pozycje luz tylko chodzi w pozycji 1--
~KR:)
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Skrzynia dobrze pracuje aczkolwiek ostatnio zmagam sie z jakas awarja. Biegi dosyc ciezko wchodza ale moze to tylko w moim przypadku.
~Vesperos
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Być może w moim przypadku tylko ale 5 bieg wchodzi dość ciasno, trzeba zrobić to dokładnie.
~Yellow13
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Biegi wchodzą precyzyjnie jak to w Audi, brakuje szóstego biegu na trasie.