Lista ocen Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wg mnie warto nawet teraz tyle zapłacić za to auto. Ono nigdy nie będzie już masowe na naszych ulicach, jest jedyne w swoim rodzaju, i trza je po prostu lubić, ale właśnie wysoka cena zakupu była gwoździem do trumny tego modelu np. mój mimo iż z wyposażeniem minimalnie nieco ponad podstawowym kosztował jako nowy ... 68 800zł ! - mam nawet rachunki od poprzedniego (jedynego) właściciela! a niektóre z lepszym wyposaćeniem to i ponad 90 000zł...
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Moje autko jest w dosc bogatej wersji z automatyczna klimatyzacja, esp itp. Moze zaczne od rzeczy ktore najbardziej mnie denerwuja. Jakosc plastikow mozna porownac do najtanszych chinskich zabawek. Zwykle lusniecie tepym paznokciem i wszedzie robia sie rysy a w szczegolnosci na wysuwanych podstawkach na napoje. Po prostu zgroza! Denerwuje mnie rowniez radio ktore przy odlaczeniu akumulatora sie rozkodowuje. Ogolnie srodek strasznie plastikowy....
~Rarytas
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Ceny w polsce wachają się od ok 8 do 13 tys zł a w niemczech od 7,8 tys do 30 a nawet 40 tys zł za rarytasy w perfekt stanie. dobrze utrzymany to wydatek rzędu 22-25 tys zł. I nie ma tu obejścia :) Taniej już nie będzie - jak już to tylko drożej. Bo to autko to inżynieryjny majstersztyk firmy - samo audi przyznało , że nigdy ale to nigdy miało ono nie powstać !
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
ocena na 3 ponieważ jest to auto drogie ale pomimo tego daje poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Auto bardzo bogato wyposażone ale za swoja cenę, nie polecę tego auta osobom dla których auto to tylko puszka z kołami do przejazdu z A do B, te osoby będą zawiedzione.
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Kupiony ok 3lata temu za nie całe 12tys zł Poszukiwany po lifcie tj 2004 lub 2005r prod Dużo el eksploatacyjnchy zostało poprawionych na bezawaryjne i dużo bardziej trwałe Jest git :)
~KR:)
~Kynek kjazwicki@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na 2000 jakość wykonania jest idealna. Śmiało mogę stwierdzić , że przewyższa w tym a wręcz bije na głowę wszystkie auta w swojej klasie. Niestety za to wszystko trzeba zapłacić, ale warto
~Yellow13
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Materiały ogólnie dobrej jakości, po tylu latach wszystko działa i nic nie skrzypi. Moim zdaniem nie jest to drogie auto bo oferuje bezawaryjnosc i dobre materiały.
~zine5
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
To auto nie stało się ulubieńcem płci pięknej. Nie podbiło także serc młodego pokolenia - statystyki mówią, że , modelem A2 jeżdżą głównie osoby około pięćdziesiątki, lub starsze.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie bardzo dobry - ale trudno w polsce o zadbany egzemplarz - lepiej szukać za granicą ,choć cena może zszokować niewtajemniczonych ...!!!